Українські футболісти зазнали приниження у Туреччині

0

Матч не склався для Кучера та Кравця

У черговому турі турецької Суперліги Кайсеріспор, за який грають українці Артем Кравець та Олександр Кучер, програв на своємо полі Фенербахче з рахунком 0:5.

Екс-гравець Шахтаря повністю відчув смак болісної поразки, адже грав з перших хвилин. Кравець вийшов на поле на 74-й хвилині і вже нічим не зміг допомогти Кайсеріспору - ще після першого тайму стамбульці перемагали з рахунком 0:3.

За Фенер двічі забив Роберто Сольдадо, також голами відзначились Аатіф Шаешуе, Шенер Озбайраклі та Жуліано Віктор де Паула.

Кайсеріспор йде на сьомому місці у чемпіонаті Туреччини, Фенербахче - четвертий.

Олександр Кучер грав за Шахтар у 2006-2017 роках. Минулого року він перейшов у Кайсеріспор, за який провів 10 матчів. На рахунку Кучера 52 матчі за збірну України. Кравець приєднався до турецької команди цієї зими, але вже встиг забити два голи. Окрім Динамо, нападник захищав кольори німецького Штутгарта та іспанської Гранади.

Нагадаємо, у матчі чемпіонату Туреччини між Галатасараєм і Трабзонспором півзахисник гостей Юрай Куцка забив феноменальний гол.

Наприкінці зустрічі Трабзонспор заробив штрафний у центрі поля. Куцка вирішив не витрачати час на розіграш та відправив м'яч просто у ворота суперника. Воротар Галатасарая Фернандо Муслера явно такого не очікував.

Втім, гол словака не допоміг Трабзонспору здобути бодай нічию. Рахунок у матчі 2:1 на користь Галатасарая. За стамбульську команду забивали Соф'ян Фегулі та Бафетімбі Гоміс.

Дивіться: огляд матчу Кайсеріспор - Фенербахче

Як повідомляв портал Знай.Спорт, український захисник Дмитро Чигринський підписав новий контракт з грецьким АЕКом.