Відбір ЧС-2018: Ірландія обіграла Уельс,Туреччина упустила перемогу над Фінляндією

0

Знай.Спорт представляє результати відбіркового етапу ЧС-2018

У понеділок, 9 жовтня, відбувся завершальний відбірковий тур ЧС-2018.

Ірландія створила міні-сенсацію в групі D, обігравши Уельс з мінімальним рахунком. Єдиний гол на 57-й хвилині забив МакКлін. Аутсайдер групи Грузія не змогла утримати внічию в матчі проти лідера - збірної Сербії, яка здобула пряму путівку на ЧС-2018. Ірландія стала другою.

Лідер групи G Іспанія мінімально здолала збірну Ізраїлю. Єдиний гол забив Ільярраменді на 76-й хвилині. Друга команда групи Італія також відзначилася одним голом у матчі проти Албанії.

Фінляндія на останніх хвилинах змогла зрівняти рахунок в матчі проти збірної Туреччини (2:2), а Україна поступилася прямим конкурентам за вихід на ЧС-2018 - збірній Хорватії (0:2). Ісландія зберегла за собою перше місце в групі, здолавши Косово (2:0).