Відбір ЧС-2018: Італія сенсаційно втратила очки, Хорватія зіграла внічию з Фінляндією

0

Знай.Спорт представляє результати відбіркових матчів до ЧС-2018

У п'ятницю, 6 жовтня, відбулися чергові відбіркові матчі на ЧС-2018.

Збірна Уельсу мінімально здолала Грузію в групі D. Едінтсвенний гол в матчі забив Лоуренс на 49-й хвилині. Австрія вирвала перемогу у збірної Сербії. Переможний гол забив Арнаутович на 90-й хвилині.

Збірна Іспанії здобула впевнену перемогу в групі G над Албанією (3:0). Таким чином, іспанці забезпечили собі путівку на ЧС-2018 з першого місця. Македонія сенсаційно відібрала очки у збірної Італії (1:1).

Збірна Ісландії впевнено обіграла Туреччини (3:0), а Хорватія упустила перемогу над Фінляндією (1:1). Україна обіграла Косово з рахунком 2:0. Перед останнім туром українці та хорвати, які зустрінуться у вирішальному протистоянні, мають по 17 очок та відстають від лідируючих ісландців на два бали.

Відбір на ЧС-2018, 10-тур.

6 жовтня

Група D

Грузія - Уельс 0:1

Гол: Лоуренс, 49

Австрія - Сербія 3:2

Голи: Мілівоєвіч, 11, Бюргшталлер, 25, Арнтаутовіч, 73, Матіч, 83, Арнаутович, 90

Голи: Манджукич, 53, Сойрі, 90

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Шевченко прокоментував перемогу збірної України.