Футбол

Відбір ЧС-2018: Розклад і результати матчів

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги календар, результати матчів і турнірні таблиці кваліфікації ЧС-2018

Пропонуємо до вашої уваги розклад і результати матчів європейського відбіркового турніру Чемпіонату світу 2018 року.

У європейській кваліфікації ЧС-2018 беруть участь 54 країни. Збірні розподілені на дев’ять груп по шість команд. Від Європи через відбір у фінальну частину Чемпіонату світу потрапить 13 збірних. Дев’ять переможців груп вийдуть у фінальний раунд напряму, а найкращі вісім команд, які посіли другі місця, будуть розбиті на пари і зіграють відбірковий плей-оф. Чотири переможці стикових матчів також потраплять у фінальну частину ЧС-2018. Росія виступатиме у фінальному турнірі на правах господаря.

Європейський відбірковий турнір ЧС-2018 розпочався 4 вересня 2016 року, а завершиться 14 листопада 2017 року.

Відбір ЧС-2018: Розклад і результати матчів збірної України

ЧС-2018

Європейська кваліфікація

Плей-офф

Матчі-відповіді

12 листопада 2017

Швейцарія - Північна Ірландія 0:0

Греція - Хорватія 0:0

13 листопада 2017

Італія - Швеція 0:0

14 листопада 2017

Ірландія - Данія 1:5

 

Перші матчі

9 листопада 2017

Північна Ірландія - Швейцарія 0:1

Хорватія - Греція 4:1

10 листопада 2017

Швеція - Італія 1:0

11 листопада 2017

Данія - Ірландія 0:0

 


 

Груповий етап

Група А

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Франція 10 7 2 1 18 6 +12 23
2 Швеція 10 6 1 3 26 9 +17 19
3 Нідерланди 10 6 1 3 21 12 +9 19
4 Болгарія 10 4 1 5 14 19 -5 13
5 Люксембург 10 1 3 6 8 26 -18 6
6 Білорусь 10 1 2 7 6 21 -15 5

 

Група B

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Португалія 10 9 0 1 32 4 +28 27
2 Швейцарія 10 9 0 1 23 7 +16 27
3 Угорщина 10 4 1 5 14 14 0 13
4 Фарерські острови 10 2 3 5 4 16 -12 9
5 Латвія 10 2 1 7 7 18 -11 7
6 Андорра 10 1 1 8 2 23 -21 4

 

Група C

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Німеччина 10 10 0 0 43 4 +39 30
2 Північна Ірландія 10 6 1 3 17 6 +11 19
3 Чехія 10 4 3 3 17 10 +7 15
4 Норвегія 10 4 1 5 17 16 +1 13
5 Азербайджан 10 3 1 6 10 19 -9 10
6 Сан-Марино 10 0 0 10 2 51 -49 0

 

Група D

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Сербія 10 6 3 1 20 10 +10 21
2 Ірландія 10 5 4 1 12 6 +6 19
3 Уельс 10 4 5 1 13 6 +7 17
4 Австрія 10 4 3 3 14 12 +2 15
5 Грузія 10 0 5 5 8 14 -6 5
6 Молдова 10 0 2 8 4 23 -19 2

 

Група E

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Польща 10 8 1 1 28 14 +14 25
2 Данія 10 6 2 2 20 8 +12 20
3 Чорногорія 10 5 1 4 20 12 +8 16
4 Румунія 10 3 4 3 12 10 +2 13
5 Вірменія 10 2 1 7 10 26 -16 7
6 Казахстан 10 0 3 7 6 26 -20 3

 

Група F

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Англія 10 8 2 0 18 3 +15 26
2 Словаччина 10 6 0 4 17 7 +10 18
3 Шотландія 10 5 3 2 17 12 +5 18
4 Словенія 10 4 3 3 12 7 +5 15
5 Литва 10 1 3 6 7 20 -13 6
6 Мальта 10 0 1 9 3 25 -22 1

 

Група G

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Іспанія 10 9 1 0 36 3 +33 28
2 Італія 10 7 2 1 21 8 +13 23
3 Албанія 10 4 1 5 10 13 -3 13
4 Ізраїль 10 4 0 6 10 15 -5 12
5 Македонія 10 3 2 5 15 15 0 11
6 Ліхтенштейн 10 0 0 10 1 39 -38 0

 

Група H

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Бельгія 10 9 1 0 43 6 +37 28
2 Греція 10 5 4 1 17 6 +11 19
3 Боснія і Герцеговина 10 5 2 3 24 13 +11 17
4 Естонія 10 3 2 5 13 19 -6 11
5 Кіпр 10 3 1 6 9 18 -9 10
6 Гібралтар 10 0 0 10 3 47 -44 0

 

Група I

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Ісландія 10 7 1 2 16 7 +9 22
2 Хорватія 10 6 2 2 15 4 +11 20
3 Україна 10 5 2 3 13 9 +4 17
4 Туреччина 10 4 3 3 14 13 +1 15
5 Фінляндія 10 2 3 5 9 13 -4 9
6 Косово 10 0 1 9 3 24 -21 1

 

10 тур

Група А

10 жовтня 2017

Франція - Білорусь 2:1

Люксембург - Болгарія 1:1

Нідерланди - Швеція 2:0

Група B

10 жовтня 2017

Латвія - Андорра 4:0

Португалія - ​​Швейцарія 2:0

Угорщина - Фарерські острови 1:0

Група C

8 жовтня 2017

Чехія - Сан-Марино 5:0

Німеччина - Азербайджан 5:1

Норвегія - Північна Ірландія 1:0

Група D

9 жовтня 2017

Молдова - Австрія 0:1

Сербія - Грузія 1:0

Уельс - Ірландія 0:1

Група E

8 жовтня 2017

Данія - Румунія 1:1

Казахстан - Вірменія 1:1

Польща - Чорногорія 4:2

Група F

8 жовтня 2017

Литва - Англія 0:1

Словаччина - Мальта 3:0

Словенія - Шотландія 2:2

Група G

9 жовтня 2017

Албанія - Італія 0:1

Македонія - Ліхтенштейн 4:0

Ізраїль - Іспанія 0:1

Група H

10 жовтня 2017

Естонія - Боснія і Герцеговина 1:2

Бельгія - Кіпр 4:0

Греція - Гібралтар 4:0

Група I

9 жовтня 2017

Україна - Хорватія 0:2

Фінляндія - Туреччина 2:2

Ісландія - Косово 2:0


 

9 тур

Група А

7 жовтня 2017

Швеція - Люксембург 8:0

Білорусь - Нідерланди 1:3

Болгарія - Франція 0:1

Група B

7 жовтня 2017

Фарерські острови - Латвія 0:0

Андорра - Португалія 0:2

Швейцарія - Угорщина 5:2

Група C

5 жовтня 2017

Азербайджан - Чехія 1:2

Північна Ірландія - Німеччина 1:3

Сан-Марино - Норвегія 0:8

Група D

6 жовтня 2017

Грузія - Уельс 0:1

Австрія - Сербія 3:2

Ірландія - Молдова 2:0

Група E

5 жовтня 2017

Вірменія - Польща 1:6

Чорногорія - Данія 0:1

Румунія - Казахстан 3:1

Група F

5 жовтня 2017

Англія - ​​Словенія 1:0

Мальта - Литва 1:1

Шотландія - Словаччина 1:0

Група G

6 жовтня 2017

Італія - ​​Македонія 1:1

Іспанія - Албанія 3:0

Ліхтенштейн - Ізраїль 0:1

Група H

7 жовтня 2017

Боснія і Герцеговина - Бельгія 3:4

Гібралтар - Естонія 0:6

Кіпр - Греція 1:2

Група I

6 жовтня 2017

Косово - Україна 0:2

Хорватія - Фінляндія 1:1

Туреччина - Ісландія 0:3


 

8 тур

Група А

3 вересня 2017

Білорусь - Швеція 0:4

Нідерланди - Болгарія 3:1

Франція - Люксембург 0:0

Група B

3 вересня 2017

Фарерські острови - Андорра 1:0

Угорщина - Португалія 0:1

Латвія - Швейцарія 0:3

Група C

4 вересня 2017

Азербайджан - Сан-Марино 5:1

Німеччина - Норвегія 6:0

Північна Ірландія - Чехія 2:0

Група D

5 вересня 2017

Австрія - Грузія 1:1

Ірландія - Сербія 0:1

Молдова - Уельс 0:2

Група E

4 вересня 2017

Вірменія - Данія 1:4

Чорногорія - Румунія 1:0

Польща - Казахстан 3:0

Група F

4 вересня 2017

Англія - ​​Словаччина 2:1

Шотландія - Мальта 2:0

Словенія - Литва 4:0

Група G

5 вересня 2017

Македонія - Албанія 1:1

Ліхтенштейн - Іспанія 0:8

Італія - ​​Ізраїль 1:0

Група H

3 вересня 2017

Естонія - Кіпр 1:0

Греція - Бельгія 1:2

Гібралтар - Боснія і Герцеговина 0:4

Група I

5 вересня 2017

Ісландія - Україна 2:0

Туреччина - Хорватія 1:0

Косово - Фінляндія 0:1


 

7 тур

Група А

31 серпня 2017

Болгарія - Швеція 3:2

Франція - Нідерланди 4:0

Люксембург - Білорусь 1:0

Група B

31 серпня 2017

Угорщина - Латвія 3:1

Швейцарія - Андорра 3:0

Португалія - ​​Фарерські острови 5:1

Група C

1 вересня 2017

Чехія - Німеччина 1:2

Норвегія - Азербайджан 2:0

Сан-Марино - Північна Ірландія 0:3

Група D

2 вересня 2017

Грузія - Ірландія 1:1

Сербія - Молдова 3:0

Уельс - Австрія 1:0

Група E

1 вересня 2017

Казахстан - Чорногорія 0:3

Данія - Польща 4:0

Румунія - Вірменія 1:0

Група F

1 вересня 2017

Литва - Шотландія 0:3

Мальта - Англія 0:4

Словаччина - Словенія 1:0

Група G

2 вересня 2017

Албанія - Ліхтенштейн 2:0

Іспанія - Італія 3:0

Ізраїль - Македонія 0:1

Група H

31 серпня 2017

Греція - Естонія 0:0

Кіпр - Боснія і Герцеговина 3:2

Бельгія - Гібралтар 9:0

Група I

2 вересня 2017

Фінляндія - Ісландія 1:0

Україна - Туреччина 2:0

3 вересня 2017

Хорватія - Косово 1:0


 

6 тур

Група А

9 червня 2017

Білорусь - Болгарія 2:1

Нідерланди - Люксембург 5:0

Швеція - Франція 2:1

Група B

9 червня 2017

Андорра - Угорщина 1:0

Латвія - Португалія 0:3

Фарерські острови - Швейцарія 0:2

Група C

10 червня 2017

Азербайджан - Північна Ірландія 0:1

Німеччина - Сан-Марино 7:0

Норвегія - Чехія 1:1

Група D

11 червня 2017

Молдова - Грузія 2:2

Ірландія - Австрія 1:1

Сербія - Уельс 1:1

Група E

10 червня 2017

Казахстан - Данія 1:3

Чорногорія - Вірменія 4:1

Польща - Румунія 3:1

Група F

10 червня 2017

Шотландія - Англія 2:2

Словенія - Мальта 2:0

Литва - Словаччина 1:2

Група G

11 червня 2017

Македонія - Іспанія 1:2

Італія - ​​Ліхтенштейн 5:0

Ізраїль - Албанія 0:3

Група H

9 червня 2017

Боснія і Герцеговина - Греція 0:0

Естонія - Бельгія 0:2

Гібралтар - Кіпр 1:2

Група I

11 червня 2017

Фінляндія - Україна 1:2

Ісландія - Хорватія 1:0

Косово - Туреччина 1:4


 

5 тур

Група А

25 березня 2017

Швеція - Білорусь 4:0

Болгарія - Нідерланди 2:0

Люксембург - Франція 1:3

Група B

25 березня 2017

Швейцарія - Латвія 1:0

Андорра - Фарерські острови 0:0

Португалія - ​​Угорщина 3:0

Група C

26 березня 2017

Азербайджан - Німеччина 1:4

Сан-Марино - Чехія 0:6

Північна Ірландія - Норвегія 2:0

Група D

24 березня 2017

Грузія - Сербія 1:3

Австрія - Молдова 2:0

Ірландія - Уельс 0:0

Група E

26 березня 2017

Вірменія - Казахстан 2:0

Чорногорія - Польща 1:2

Румунія - Данія 0:0

Група F

26 березня 2017

Англія - ​​Литва 2:0

Мальта - Словаччина 1:3

Шотландія - Словенія 1:0

Група G

24 березня 2017

Італія - ​​Албанія 2:0

Ліхтенштейн - Македонія 0:3

Іспанія - Ізраїль 4:1

Група H

25 березня 2017

Кіпр - Естонія 0:0

Боснія і Герцеговина - Гібралтар 5:0

Бельгія - Греція 1:1

Група I

24 березня 2017

Туреччина - Фінляндія 2:0

Хорватія - Україна 1:0

Косово - Ісландія 1:2


 

4 тур

Група А

11 листопада 2016

Франція - Швеція 2:1

13 листопада 2016

Болгарія - Білорусь 1:0

Люксембург - Нідерланди 1:3

Група B

13 листопада 2016

Угорщина - Андорра 4:0

Швейцарія - Фарерські острови 2:0

Португалія - ​​Латвія 4:1

Група C

11 листопада 2016

Чехія - Норвегія 2:1

Північна Ірландія - Азербайджан 4:0

Сан-Марино - Німеччина 0:8

Група D

12 листопада 2016

Австрія - Ірландія 0:1

Грузія - Молдова 1:1

Уельс - Сербія 1:1

Група E

11 листопада 2016

Вірменія - Чорногорія 3:2

Данія - Казахстан 4:1

Румунія - Польща 0:3

Група F

11 листопада 2016

Англія - ​​Шотландія 3:0

Мальта - Словенія 0:1

Словаччина - Литва 4:0

Група G

12 листопада 2016

Ліхтенштейн - Італія 0:4

Іспанія - Македонія 4:0

Албанія - Ізраїль 0:3

Група H

13 листопада 2016

Кіпр - Гібралтар 3:1

Бельгія - Естонія 8:1

Греція - Боснія і Герцеговина 1:1

Група I

12 листопада 2016

Хорватія - Ісландія 2:0

Туреччина - Косово 2:0

Україна - Фінляндія 1:0


 

3 тур

Група А

10 жовтня 2016

Білорусь - Люксембург 1:1

Нідерланди - Франція 0:1

Швеція - Болгарія 3:0

Група B

10 жовтня 2016

Андорра - Швейцарія 1:2

Латвія - Угорщина 0:2

Фарерські острови - Португалія 0:6

Група C

11 жовтня 2016

Чехія - Азербайджан 0:0

Німеччина - Північна Ірландія 2:0

Норвегія - Сан-Марино 4:1

Група D

9 жовтня 2016

Уельс - Грузія 1:1

Молдова - Ірландія 1:3

Сербія - Австрія 3:2

Група E

11 жовтня 2016

Казахстан - Румунія 0:0

Данія - Чорногорія 0:1

Польща - Вірменія 2:1

Група F

11 жовтня 2016

Литва - Мальта 2:0

Словаччина - Шотландія 3:0

Словенія - Англія 0:0

Група G

9 жовтня 2016

Ізраїль - Ліхтенштейн 2:1

Албанія - Іспанія 0:2

Македонія - Італія 2:3

Група H

10 жовтня 2016

Естонія - Греція 0:2

Боснія і Герцеговина - Кіпр 2:0

Гібралтар - Бельгія 0:6

Група I

9 жовтня 2016

Фінляндія - Хорватія 0:1

Україна - Косово 3:0

Ісландія - Туреччина 2:0


 

2 тур

Група А

7 жовтня 2016

Франція - Болгарія 4:1

Люксембург - Швеція 0:1

Нідерланди - Білорусь 4:1

Група B

7 жовтня 2016

Угорщина - Швейцарія 2:3

Португалія - ​​Андорра 6:0

Латвія - Фарерські острови 0:2

Група C

8 жовтня 2016

Азербайджан - Норвегія 1:0

Німеччина - Чехія 3:0

Північна Ірландія - Сан-Марино 4:0

Група D

6 жовтня 2016

Молдова - Сербія 0:3

Ірландія - Грузія 1:0

Австрія - Уельс 2:2

Група E

8 жовтня 2016

Вірменія - Румунія 0:5

Чорногорія - Казахстан 5:0

Польща - Данія 3:2

Група F

8 жовтня 2016

Англія - ​​Мальта 2:0

Шотландія - Литва 1:1

Словенія - Словаччина 1:0

Група G

6 жовтня 2016

Італія - ​​Іспанія 1:1

Ліхтенштейн - Албанія 0:2

Македонія - Ізраїль 1:2

Група H

7 жовтня 2016

Бельгія - Боснія і Герцеговина 4:0

Греція - Кіпр 2:0

Естонія - Гібралтар 4:0

Група I

6 жовтня 2016

Ісландія - Фінляндія 3:2

Туреччина - Україна 2:2

Косово - Хорватія 0:6


 

1 тур

Група А

6 вересня 2016

Білорусь - Франція 0:0

Болгарія - Люксембург 4:3

Швеція - Нідерланди 1:1

Група B

6 вересня 2016

Андорра - Латвія 0:1

Швейцарія - Португалія 2:0

Фарерські острови - Угорщина 0:0

Група C

4 вересня 2016

Сан-Марино - Азербайджан 0:1

Чехія - Північна Ірландія 0:0

Норвегія - Німеччина 0:3

Група D

5 вересня 2016

Грузія - Австрія 1:2

Сербія - Ірландія 2:2

Уельс - Молдова 4:0

Група E

4 вересня 2016

Данія - Вірменія 1:0

Казахстан - Польща 2:2

Румунія - Чорногорія 1:1

Група F

4 вересня 2016

Литва - Словенія 2:2

Словаччина - Англія 0:1

Мальта - Шотландія 1:5

Група G

5 вересня 2016

Іспанія - Ліхтенштейн 8:0

Ізраїль - Італія 1:3

6 вересня 2016

Албанія - Македонія 2:1

Група H

6 вересня 2016

Боснія і Герцеговина - Естонія 5:0

Кіпр - Бельгія 0:3

Гібралтар - Греція 1:4

Група I

5 вересня 2016

Хорватія - Туреччина 1:1

Україна - Ісландія 1:1

Фінляндія - Косово 1:1

Автор матеріалу: 
Ігор Міщук
Теги: 
ЧС-2018, календар, розклад, результати