Футбол

Ярмоленка визнали ефективнішим, ніж екс-зірку клубу

0

25 млн за Ярмоленка проти 150 млн за Дембеле, а результат просто фантастичний

Фантастичний дебют українського футболіста Андрія Ярмоленка в дортмундській Борусії віднесли до категорії яскравих і неординарних спортивних подій. Таку думку висловили журналісти престижного бельгійського видання EXTRA SPORT.

"Менше ніж за місяць цей український легіонер змусив забути зіркового Усмана Дембеле і прикував усю увагу місцевих фанатів до своєї, ще до недавнього часу, скромної персони.

25 млн за Ярмоленка проти 150 млн за Дембеле, а результат просто фантастичний. Стиль українського півзахисника помітно відрізняється від стилю француза, але він виявився куди більш ефективним і корисним. Андрій легко і швидко вписався в малюнок загальної гри "Борусcії", - цитує видання zbirna.com

"Це виглядає просто приголомшливо і нереалістично. Неймовірно, з якою швидкістю Андрій вписався в колектив, відчув і адаптувався до нашого стилю гри, ставши вже з перших поєдинків ключовим елементом в грі команди. Це просто фантастичний гравець. Я вірю, що дуже скоро його футбольна зірка засяє в Європі всіма своїми гранями", - сказав спортивний директор Борусії Міхаель Цорк.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Ярмоленка високо оцінили за гру в чемпіонаті Німеччині.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Боруссія, Ярмоленко, футбол