Ярмоленко може отримати нового тренера на Різдво

0

Петер Бос незабаром може покинути команду

Дортмундська Боруссія близька до того, щоб звільнити головного тренера команди Петера Боса.

Як повідомляє Der Westen, керівництво Джмелів дуже засмучене втратою очок матчі з Шальке (4:4), в якому Боруссія до середини другого тайму вела з рахунком 4:0. Однак навіть після такої невдачі тренер Боруссії Петер Бос не втратив свою посаду.

За інформацією джерела, керівництво клубу вирішило дати йому останній шанс. 54-річний коуч може бути відправлений у відставку до католицького Різдва (25 грудня - прим.), якщо команда не набере до цього часу 30 очок. За цей період Джмелі проведуть чотири матчі в Бундеслізі (проти Байєра, Вердера, Майнца і Гоффенгайма), в яких Босу потрібно здобути як мінімум три перемоги.

Крім того, відзначається, що Боруссія вже визначилася з головним кандидатом на заміну Босу. Першим претендентом на цю посаду вважають 30-річного тренера Гоффенгайма Юліана Нагельсманна.

Відзначимо, що дортмундська Боруссія відмінно почала сезон, проте в останніх матчах у команди пішов спад - Ярмоленко і партнери не виграють в Бундеслізі вже шість поєдинків поспіль.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що тренера Ярмоленка нікому замінити в Боруссії Д.