Футбол

Ярмоленко розповів, як налагоджує контакти з партнерами у Боруссії Д

0

Андрій Ярмоленко розповів, з ким найбільше спілкується у новому клубі

Новачок дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко розповів, як налагоджує контакти з партнерами по команді:

"Як тільки приєднався до команди я підійшов до хлопців і запросив на вечерю. Вони погодилися і сказали, як тільки з’явиться вільний час, ми це організуємо. Зараз в нас такий темп буде до зими. Як тільки хлопці скажуть, що є час, із задоволенням запрошу всіх на вечерю.

В принципі, всі хлопці дуже дружні. Як тільки я прийшов, зовсім нічого не знав, а там є свої правила, свій режим дня і він відрізняється від нашого розкладу, і хлопці підходять і допомагають, підказують. В побутових питаннях теж - запитують, чи допомогти з житлом. В цьому плані їм велике дякую, що допомагають новим людям. Приємно, що це робить не лише керівництво, а й самі гравці.

А так, найбільше спілкуюсь з турецькими друзями. Як тільки я підписав контракт, мені одразу написав Нурі Шахін в Instagram Direct та привітав. Спочатку подумав, що це може якийсь фейк, але зайшов на сторінку і переконався, що це офіційна сторінка. Відписав йому, подякував. Пізніше ми поспілкувалися після нашої гри зі збірною Туреччини. А коли приїхав у Дортмунд, то найбільше спілкуюсь із Шахіном і Топраком.

В цілому, в мене зі всіма дуже хороші стосунки і в команді прекрасний мікроклімат. Всі посміхаються, сміються, якщо невдалий матч, то підтримують один одного. Мені все подобається", - сказав Ярмоленко в інтерв'ю ресурсу 1927.kiev.ua.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Шевченко задоволений прогресом лідерів збірної України.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Ярмоленко, Боруссія Д