Заради грошей: матчі чемпіонату Іспанії будуть проходити у Росії

0

Ла Ліга налаштована на революцію

Президент іспанської Ла Ліги Хав'єр Тебас має намір проводити один матч чемпіонату за межами країни для підвищення інтересу до Прімери.

"Ігри за межами країни несуть економічні вигоди. Це має бути першою новиною для країни, де ви граєте. Ми хочемо проводити по одному матчу сезону за межами Іспанії. Це не новина для спорту. Що стосується потенційних місць, то ми плануємо почати з США. Але надалі я не виключаю проведення матчу в Росії. Це серйозний ринок, тут багато фанатів, велика аудиторія.

У нашій лізі є японський гравець. Його клуб – третій за популярністю в Японії. У Бундеслізі багато гравців з Кореї – це важливо для популярності корейського ринку. Ми б хотіли бачити в Ла Лізі більше росіян, це підвищило б інтерес до чемпіонату з боку російської аудиторії", – наводить слова функціонера ресурс Чемпіонат.

Нагадаємо, 11 квітня в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Реал в Мадриді на "Сантьяго Бернабеу" грав з Ювентусом. Матч у Турині завершився впевненою перемогою Реала з рахунком 0:3, тому італійцям потрібно було забивати як мінімум три голи. І їм це вдалося зробити, як вчора Ромі в матчі з Барселоною. Тільки римляни пройшли каталонців, а туринці мадридців - ні.

На 37-й хвилині Юве вів у рахунку 0:2 після дублю Маріо Манджукіча. На 61-й хвилині Блез Матюйді, скориставшись помилкою Кейлора Наваса, і зовсім зробив  рахунок 0:3.

Коли справа йшла до додаткового часу Меді Бенатиа, на думку арбітра, порушив правила у своєму штрафному майданчику. Марокканець вдарив ногою по грудях Лукаса Васкеса. У підсумку англійський рефері Майкл Олівер призначив пенальті, а туринці почали сперечатися з арбітром. Більше за всіх кричав Джанлуїджі Буффон, якого суддя вилучив з поля. Вийшов у рамку Войцех Щенсни, якого Кріштіану Роналду переграв, хоч поляк і вгадав кут. 1:3 - Реал пройшов в півфінал Ліги чемпіонів.

10 квітня в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Рома на "Стадіо Олімпіко" приймала Барселону. Перша гра завершилася на користь "блаугранас" з рахунком 4:1, тому Ромі потрібно було відіграватися і забивати як мінімум три голи. І це команді Еусебіо Ді Франческо вдалося зробити.

Спочатку на 6-й хвилині Едін Джеко вивів римлян вперед і "джаллороссі" вдалося утримати рахунок до перерви. У другій половині зустрічі, також продовжуючи грати у два форварди (Едін Джеко - Патрик Шик), римляни вміло пресингували і підганяли Барсу до своїх воріт. У підсумку Джеко заробив пенальті, який реалізував Даніеле Де Россі. За десять хвилин до кінця основного часу Костас Манолас вдало пробив головою після подачі кутового і зробив рахунок 3:0 на користь Роми, що її повністю влаштовувало.

Барселона влаштувала шквал атак, Ліонель Мессі зробив все можливе, щоб забити гол, але цей вечір був за Ромою. 3:0 - перемога "вовчиці"!

Цікаво, що в першому матчі Манолас і Де Россі на "Камп Ноу" забили в свої ворота. Також не варто забувати, що в тому році подібне чудо сотворила Барселона, яка обіграла вдома ПСЖ (6:1). І ще варто додати, що в фіналі Кубка Європейських чемпіонів 1983/1984 у фіналі грали Ліверпуль і Рома (1:1, 4:2 по пенальті).

Перший матч у Барселоні закінчився впевненою перемогою господарів з рахунком 4:1. Римляни забили на "Камп Ноу" три голи, щоправда два з них - у свої ворота.

У 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Барселона обіграла лондонський Челсі за сумою двох матчів з рахунком 4:1. Рома пройшла Шахтар завдяки голу на виїзді (загальний рахунок 2:2).

Жеребкування півфіналів пройде 13 квітня у Ньоні. У 1/2 фіналу пари визначаються сліпим жеребом без попереднього посіву, так що один з одним можуть зустрітися представники однієї асоціації.

Барселона перемагала у Лізі чемпіонів п'ять разів. Востаннє каталонці перемагали у найпрестижнішому клубному турнірі Європи у 2015 році (фіналіст - Ювентус). У чемпіонаті Іспанії Барса перемагала 24 рази.

Рома була фіналістом Кубку чемпіонів у 1984 році (програла Ліверпулю) та фіналістом Кубку УЄФА у 1991 році (трофей здобув міланський Інтер). Чемпіонат Італії "вовки" вигравали тричі - востаннє у 2001 році.

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві. Призовий фонд турніру у цьому році складає 1,3 млрд доларів.

Переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА братиме участь у Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об'єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.

Дивіться: огляд матчу Барселона - Рома

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Реал обіграв Ювентус у першому матчі Ліги чемпіонів завдяки диво-голам Роналду.