Футбол

Жителі Лондона повстали проти Челсі

0

Лондонці виступають проти нового стадіона Челсі

Лондонський Челсі планує реконструювати свою домашню арену Стемфорд Брідж. За планом Аристократи мають зіграти на оновленому 60-тисячному стадіоні в сезоні 2021/22. 

Щоправда, не всім жителям Лондона подобається новий проект арени. Одна з місцевих сімей звернулася до суду з вимогою заборонити будівництво нового стадіону Челсі.

Як повідмоляє Radio BBC, лондонці вважають, що сонячне світло перестане потрапляти у вікна їхнього будинку. Так, сім'я Кроствейт, яка вже 50 років живе у великому будинку в фешенебельному районі на заході Лондона, турбується, що нова арена може сильно вплинути на потрапляння сонячного світла.

Проте, за словами адвоката сімейства, Кроствейти не проти реконструкції Стемфорд Бріджа, але пропонують урізати його східну трибуну або повністю перепланувати.

Відзначається, що представники Челсі пропонували родині Кроствейтів юридичну допомогу на суму в 50 тисяч фунтів і грошову компенсацію в разі зведення стадіону, але сім'я відкинула пропозицію.

Після цього представники клубу звернулися до місцевого міській раді з проханням не допустити заборони на будівництво. За інформацією джерела, рада винесе рішення у понеділок.

До вашої уваги фото, як буде виглядати новий стадіон Челсі:

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Челсі відмовиться від грошей заради традицій клубу.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Челсі, Стемфорд Брідж