Зірвані труси та незручність з дружиною партнера: Мессі відзначився у фіналі Кубку Іспанії

0

Скромного аргентинця змусили ніяковіти

Барселона розбила Севілью у фіналу Кубку Іспанії та виграла перший трофей у цьому сезоні. Головною зіркою матчу став Ліонель Мессі, але не завдяки голам та пасам.

На 38-й хвилині гри аргентинець виривався на побачення з голкіпером та в черговий раз довів, що його неможливо зупинити за правилами. Захиснику андалусійців Серхіо Ескудеро довелося стягувати з Мессі труси, що повалити його на газон. Арбітр одразу ж нагородив севільця жовтою карткою.

Після матчу Мессі, який забив один з голів, вирішив посидіти на газоні. До нього підійшла дружина півзахисника Серхі Роберто Корал Симанович та попросила сфотографуватися. Ліонель не знав, чи класти руку на плече красуні, і все ж не наважився на фізичну близькість. Мабуть, дружина аргентинця, Антонелла Рокуццо, проти такого.

Тріумф у Мадриді

У фіналі Кубка Іспанії в Мадриді, на "Стадіо Ванда Метрополітано" зійшлися Барселона і Севілья. "Блаугранас", взявши ініціативу до рук, затиснули андалусійську команду до своїх воріт, що вилилося в три забиті м'ячі у першому таймі. Один гол забив Ліонель Мессі, дубль оформив Луїс Суарес.

У другій половині зустрічі каталонці добили суперника, забивши ще два голи у ворота. Точними ударами відзначилися Андрес Іньєста і Феліппе Коутінью з пенальті. 5:0 - перемога Барселони. Це 30-а перемога Барси у Кубку Іспанії.

Ліонель Мессі став другим в історії гравцем, який забивав у п'яти різних фіналах Кубка Іспанії. На його рахунку 6 голів у вирішальних матчах за Кубок короля.

Дивіться: церемонія нагородження футболістів Барселони

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Мессі влаштував еротику на полі після фіналу Копа дель Рей.