Зозуля забив перший гол за новий клуб

0

Український форвард не забивав до цього майже півтора року

Український форвард Альбасете Роман Зозуля, який тільки недавно приєднався до команди, відзначив своє перше потрапляння в "старт" дебютним голом.

Як повідомляє GameBet.news, Зозуля провів непоганий поєдинок проти Хімнастіка в рамках Ла Ліги 2, в якому вже на 25 хвилині забив гол, замкнувши головою передачу з флангу.

Відзначається також, що в другому таймі українець міг забити схожий гол, але воротар Хімнастіка врятував свою команду. У підсумку, поєдинок завершився поразкою команди Зозулі з рахунком 1:3.

Варто зазначити, що цей гол став першим для українця за останні 16 місяців. Останній раз Зозуля забивав в товариському матчі за збірну України проти Румунії 29 травня 2016 року.

До вашої уваги відео огляд матчу, в якому Зозуля перервав свою безгольову серію (гол Зозулі - починаючи з 0:50):

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, як Зозуля прокоментував свій трансфер в іспанський клуб.