Футбол

Бути наполегливим і не смердіти: гостям ЧС-2018 розповіли, як укласти росіянок в ліжко

0

Аргентинська асоціація випустила керівництво по знайомству з дівчатами

Аргентинська футбольна асоціація (AFA) випустила спеціальний посібник під назвою "Російська мова і культура", в якому розповідається, як потрібно знайомитися з російськими дівчатами.

"Російські дівчата, як і будь-які інші, уважно дивляться охайні ви, чи добре пахнете і одягнені. Перше враження дуже важливе, зверніть увагу на свій зовнішній вигляд.

Багато чоловіків хочуть укласти російських дівчат в ліжко. Можливо, вони не проти, але до них потрібно ставитися як до людей, які хочуть відчувати себе особливими і важливими для вас. Потрібно ставитися до жінки як до чогось цінного.

Їм також подобаються чоловіки, які проявляють ініціативу. Якщо ви не впевнені в собі, варто більше попрактикуватися в спілкуванні з жінками. У Росії багато красунь, не всі підійдуть вам. Будьте вибагливі", - цитує текст гайда La Jugada Financiera.

Чемпіонат світу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня. Матчі світової першості будуть зіграні на 12 стадіонах в 11 містах Росії: Москві, Санкт-Петербурзі, Самарі, Саранську, Ростові-на-Дону, Сочі, Казані, Калінінграді, Волгограді, Нижньому Новгороді та Єкатеринбурзі.

 

Бойкот ЧМ-2018

Польща оголосила бойкот ЧС-2018 в Росії. Також Швеція і Данія мають намір бойкотувати цей чемпіонат.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей офіційно оголосила дипломатичний бойкот ЧС-2018. Раніше голова МЗС Сполученого Королівства Борис Джонсон повідомив, що збірна Англії може не полетіти до Росії, якщо зв'язок між отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та Кремлем буде доведений.

Також Джонсон порівняв чемпіонат світу у Росії з Олімпіадою-1936 у нацистській Німеччині, заявивши, що президент РФ Володимир Путін використовує спортивне змагання для власної популярності.

Великобританія закликала інші країни бойкотувати ЧС у Росії.

Ісландія може бойкотувати ЧМ-2018 в знак солідарності з англійцями. Британська збірна може не поїхати на Мундіаль, якщо доведуть причетність російської влади до отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, лише одна країна підтримала Росію та заявила, що не бойкотуватиме чемпіонат світу.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
футбол