Футбол

ЧС-2018: Путіна лікуватимуть від гомофобії

0

В Ірландії вирішили пожартувати напередодні футбольного чемпіонату світу

Ірландська букмекерська контора Paddy Power придумала оригінальний спосіб боротьби з гомофобією в Росії.

Paddy Power розмістила інформацію про те, що буде жертвувати по 10 тисяч фунтів на користь ЛГБТ кожен раз, коли команда Станіслава Черчесова заб'є гол на чемпіонаті світу. Акція букмекерів переслідує 4 завдання: а) ліквідувати упередження як на полі, так і поза його; б) підтримати людей зі світу футболу у скоєнні камінг-ауту; в) відкрити освітні програми у школах і вузах і г) зробити аматорські команди безпечними для ЛГБТ-гравців.

Крім того, Paddy Power намітила п'яту (найважливішу мету) – переконати хоча б декількох гомофобно налаштованих громадян Росії.

Тепер будь-який гол Федіра Смолова або Олексія Миранчука збагатить британський глянцевий щомісячний журнал для геїв – Attitude – на приємну суму. А щоб зовсім добити російських читачів, Paddy Power розмістила в пості колаж Володимира Путіна в образі трансвестита.

Офіційна заставка мундіаля 

ФІФА представила офіційну заставку чемпіонату світу в Росії.

Музику до офіційної заставки ЧС-2018 написав німецький композитор Ханс Циммер, відомий саундтреками до кінофільмів та комп'ютерних ігор. Він лауреат премії "Оскар", дворазовий лауреат премії "Золотий глобус", триразовий – "Греммі".

В основі заставки знамениті яйця Фаберже – ювелірні вироби, створені Карлом Фаберже для російської імператорської сім'ї Романових (1885-1917).

Заставка містить елементи російської культури, а також нагадування про всіх країни, що вигравали чемпіонат світу – про Бразилію, Уругвай, Англію, Італію, Аргентину, Францію, Іспанію і Німеччину.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Dolce & Gabbana випустили провокаційну колекцію до ЧС-2018 у Росії.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Ірландія, букмекерська контора, Путін