Айнтрахт - Боруссія Д 1:2 Відео голів та огляд фіналу Кубку Німеччини

0

Знай.Спорт представляє короткий відео огляд фінального матчу Кубку Німеччини Айнтрахт - Боруссія Д

У суботу, 27 травня, в фіналі Кубку Німеччини з футболу дортмундська Боруссія здолала Айнтрахт (2:1).

Підопічні Томаса Тухель відкрили рахунок в поєдинку на 8-й хвилині зусиллями Осами Дембеле. Ще в першому таймі Айнтраху вдалося зрівняти рахунок завдяки точному удару Анте Ребич. У другому таймі Джмелі дотиснули свого суперника і забили ще один гол - точним ударом з пенальті відзначився П'єр-Емерік Обамеянг.

Айнтрахт - Боруссія Д 1:2
Голи: Ребіч, 30 - Дембеле, 8, Обамеянг, 68 (пен.).
Айнтрахт: Градецкі - Абрахам, Гектор, Вальєхо - Чендлер (Майер, 72), Медойевіч (Таватха, 56), Гачіновіч, Ощіпка - Фабіан (Блюм, 79), Ребіч - Сеферович.
Боруссія Д: Бюркі - Гінтер, Папастатопулос, Бартра (Дурм, 76) - Піщек, Геррейру, Шмельцер (Кастро, 46) - Дембеле, Кагава - Обамеянг, Ройс (Пулішич, 46).
Попередження: Гачіновіч, Градецкі, Абрахам, Ребіч - Дембеле.

До вашої уваги короткий огляд матчу Айнтрахт - Боруссія Д:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт публікував відеоогляд фіналу Кубка Англії, в якому Арсенал здолав Челсі.