Футбол

Екс-капітан Дніпра розкритикував Коломойського за те, що він зробив з клубом

0

Дніпро назавжди залишиться в серці Руслана Ротаня

Колишній капітан і багаторічний лідер Дніпра, який нині виступає за чеську Славію, Руслан Ротань, розповів про те, як вирішив переїхати в інший чемпіонат, а також прокоментував створення нової команди в Дніпрі.

"Звичайно, важко було залишати Дніпро. Всю кар'єру провів в Україні, а тут приїхав дідусь на старості пограти в європейський чемпіонат. Славія - це дуже хороша команда. У клубі новий інвестор з Китаю, пішли великі вливання, і не тільки в Славію. Думаю, років через два-три в Чехії буде серйозний чемпіонат.

А СК Дніпро-1 має якесь відношення до Дніпра? Для мене є тільки Дніпро, в якому я грав, а іншого я не знаю. Так, туди переходили хлопці і тренери, але їм нікуди подітися. Я дивлюся на це з іншого боку. Коломойський - це досить впливова людина в Україні і світі. Він власник клубу і знає, що робить, і це його право. Для мене Дніпро - це не просто назва, а клуб, який в моєму серці назавжди. Мені, як футболісту, це не зрозуміло, а йому, як президенту клубу, зрозуміло. Коломойський робить те, що хоче. З його думкою я не згоден", - заявив футболіст в Еферія програми Профутбол.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що екс-капітан Дніпра сподівається зіграти за збірну України.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Руслан Ротань, Славія, Дніпро, Коломойський