Фінал Ліги Європи: Шлях Манчестер Юнайтед до матчу з Аяксом

0

Знай.Спорт перед матчем Аякс - Манчестер Юнайтед представляє шлях англійського гранда до фіналу Ліги Європи

Існує стереотип, що Ліга Європи не цікава клубам англійської Прем’єр-ліги. Мовляв, що внутрішній чемпіонат важливіший за другосортний європейський турнір.

Восени для Манчестер Юнайтед все починалось подібним чином. Додамо, що декілька років тому нинішній керманич Юнайтед Жозе Моурінью навіть не визнавав такий турнір, як Ліга Європи. Проте зараз усе інакше.

Перемога в Лізі Європи дає Червоним дияволам таку бажану путівку до Ліги Чемпіонів. Нагадаємо, що в АПЛ гранд з Манчестеру зайняв шосте місце, яке не дає право виступати у найпрестижнішому турнірі Старого світу.

Таким чином, починаючи з 1/8 фіналу, кожен матч для Ман Юнайтед немов фінал. Юнайтед створював собі проблеми там, де зробити це було вкрай важко.

Проте спочатку варто згадати, як все починалось.

Манчестер Юнайтед потрапив до групи А. Разом з Червоними дияволами до квартету потрапили турецький Фенербахче, Фейєноорд з Нідерландів та українська Зоря.

На груповому етапі команда двічі впевнено перемогла Зорю. Також у рідних стінах були розбиті Фейєноорд та Фенербахче. Проте у виїзних матчах англійці грали не зовсім переконливо. Звідси і дві виїзні поразки – спочатку від Фейєноорду, у стартовому матчі групового етапу, а потім - і від турецького клубу.

Таким чином, Манкуніанці посіли друге місце в групі та потрапили на французький Сент-Етьєн.

Зоря - Манчестер Юнайтед 0:2

Плей-оф кардинально не відрізнявся від групового етапу в плані гри Юнайтед у виїзних поєдинках.

У 1/16 фіналу команда без проблем пройшла французький Сент-Етьєн завдяки перемозі у рідних стінах – 3:0.

У 1/8 фіналу виникли деякі проблеми з російським Ростовом. Матч у Росії завершився нічийним результатом 1:1, а матч-відповідь - мінімальною перемогою англійців.

Чвертьфінал між Андерлехтом та Ман Юнайтед подарував вболівальникам  додатковий час та привід для хвилювання.

Гра у Бельгії знову ж таки завершилась нічиєю 1:1, а у повторному матчі на Олд Траффорд Юнайтед вирвав перемогу лише у додатковий час завдяки голу Рашфорда на 107-й хвилині.

До вашої уваги огляд матчу-відповіді Манчестер Юнайтед - Андерлехт

У півфіналі турніру Юнайтед грав з іспанською Сельтою та теж створив собі проблеми, незважаючи на мінімальну перемогу у виїзному поєдинку - 0:1.

У повторному матчі здалося, що гра зроблена після того, як Фелаїні відкрив рахунок на 17-й хвилині матчу. Проте на 85-й хвилині іспанська Сельта зрівняла рахунок та на останніх хвилинах була близька, аби забити другий м’яч та поховати всі надії Юнайтед на вихід до фіналу Ліги Європи.

До вашої уваги відеоогляд поєдинку Манчестер Юнайтед - Сельта

У цьогорічній єврокампанії підопічні Жозе Моурінью зіграли 14 матчів, у яких здобули вісім перемог, тричі програвали та тричі грали унічию. Відзначимо, що Дияволи забили 24 м’ячі але у свою чергу пропустили 8.

Представляємо всі результати Манчестер Юнайтед у плей-оф

1/16 фінала Манчестер Юнайтед - Сент-Етьєн 3:0

1/16 фінала Сент-Етьєн - Манчестер Юнайтед 0:1 (заг. 0:4)

1/8 фінала  Ростов - Манчестер Юнайтед 1:1

1/8 фінала  Манчестер Юнайтед - Ростов 1:0 (заг. 2:1)

1/4 фінала  Андерлехт - Манчестер Юнайтед 1:1

1/4 фінала  Манчестер Юнайтед - Андерлехт 2:1 (дод. ч., заг. 3:2)

1/2 фінала  Сельта - Манчестер Юнайтед 0:1

1/2 фінала  Манчестер Юнайтед - Сельта 1:1 (заг. 2:1)

Нагадаємо, що фінал проти амстердамського Аяксу відбудеться 24-го травня. Початок – о 21:45.

Як вже повідомляв портал Знай.Спорт, букмекери віддають перевагу Манчестер Юнайтед у грі проти Аяксу у фіналі ЛЄ.