Футбол

Фірташ покаже українцям ЧС-2018 з Росії

0

Український канал майже домовився про трансляцію

Український телеканал "Інтер" близький до укладення угоди з Національною громадською телерадіокомпанією України про покупку субліцензії на показ чемпіонату світу-2018, який відбудеться у Росії.

Про це повідомляє Sport Arena, посилаючись на власні достовірні джерела. Відомо, що угоду профінансує олігарх Дмитро Фірташ. "Інтер" вже веде переговори з російськими коментаторами. В якому обсязі канал зможе показати мундіаль - невідомо. Також невідомо, чи будуть трансляції на інших каналах медіа-групи.

Раніше "Інтер" транслював чемпіонат світу лише одного разу - у 2006 році, коли на турнірі грала збірна України.

Чемпіонат світу з футболу прийматимуть 11 міст Росії з 14 червня по 15 липня.

 

НСТУ - про трансляцію чемпіонату світу

 

Директор Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія розповів, якими наслідками загрожує трансляція чемпіонату світу.

"Той канал, який все ж хоче придбати право на показ чемпіонату та показати його, зараз дуже сильно страхується. По-перше, йде збивання ціни. А, по-друге, відбувається звичайна перестраховка, адже вони теж думають над цим та бачать міжнародну обстановку. Зараз наростає відчуття, що все більше країн налаштовані проти чемпіонату в Росії. Тут королівська родина Великобританії заявила, що не поїде на ЧС-2018, там ще хтось… Тобто обставини загострюються, і телеканалу це теж не подобається.

Також вони точно розуміють, що вболівальників в країні – велика кількість, і свої рейтинги вони отримають. Але тут же ризикують іншим – меншість, яка в першу чергу є патріотами та активними людьми, а не вболівальниками, може влаштувати їм таке, що мало не буде", - зазначив Аласанія.

Дивіться: шість країн готують бойкот чемпіонату світу у Росії

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у росіян виникли проблеми із шашликом на час проведення чемпіонату світу.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
ЧС-2018, Росія, трансляція, Фірташ, Інтер