Кубок конфедерацій: Чилійці здолали Камерун

0

Збірна Чилі зуміла втілити свою перевагу в голи в кінцівці поєдинку

У заключному матчі другого дня Кубка конфедерацій-2017 збірна Чилі перемогла команду Камеруну (2:0).

Чилійці володіли перевагою впродовж всього матчу і зуміли забити гол ще в першому таймі, який пізніше арбітр Дамір Скоміна після консультації з відеоассистентом відмінив через офсайд. Хоча, судячи з повтору, видно, що якщо і мало місце положення поза грою, то воно було зовсім мінімальним. Цікаво, що і в першому матчі дня Португалія - ​​Мексика рефері теж скасував гол після відеоповтору.

У другому таймі чилійці продовжили атакувати, проте їхні суперники теж не відсиджувалися в обороні. Камерунці мали кілька непоганих моментів біля воріт команди Чилі, але нанести акцентований удар у них все ніяк не виходило. А ось Артуро Відалю це вдалося зробити на 81-й хвилині, коли після подачі Алексіса Санчеса він головою переправив м'яч у ворота Камеруну.

Добили суперника чилійці на останній хвилині основого часу. Партнери вивели Санчеса на побачення з кіпером, але той не зумів переграти стража воріт збірної Камеруну. М'яч підхопив Едуардо Варгас і подвоїв перевагу своєї команди. 2:0. Варто відзначити, що арбітр переглядав і цей епізод, і спершу навіть здалося, що і це взяття воріт буде скасовано. Однак пізніше рефері показав на центр, після чого дав командам пограти ще кілька хвилин і в підсумку зафіксував перемогу збірної Чилі.

Камерун - Чилі 0:2
Голи: Відаль, 81, Варгас, 90.

Камерун: Ондоа - Мабука, Тейку, Нгаду-Нгаджі, Фаі - Джум, Сіані (Нгамалеу, 86), Замбо-Ангісса (Манджек, 89) - Бассогог, Абубакар, Муканджо.

Чилі: Еррера - Ісла, Босежур, Медель, Хара, Фуенсаліда (Валенсія, 64) - Арангіс (Сільва, 71), М.Діас, Відаль - Пуч (Санчес, 57), Варгас.

Попередження: Хара.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Португалія і Мексика в феєричному матчі розписали нічию.