Кубок конфедерацій: Камерун та Австралія розписали мирову

0

Збірні Камеруну та Австралії сильнішого не виявили

У другому турі Кубку конфедерацій у групі В зустрічались збірні Камеруну та Австралії. Обидві команди у першому для себе поєдинку на турнірі зазнали поразки. Тому у очній зустрічі право на помилку не мали.

Нагадаємо, що у першому турі Камерун поступився Чилі – 0:2, а Австралія програла Німеччині – 2:3.

Здавалося, що обидві команди більше бояться не програти ніж нав’язати свій футбол супернику. Звідси і багато боротьби у зустрічі, на кожному клаптику поля.

Перший гол прийшов під завісу першого тайму.  Вже у додатковий час збірна Камеруну зуміла забити. Замбо-Ангісса в один дотик скористався тим, що голкіпер австралійців вийшов з воріт, і технічно перекинув його – 1:0.

Збірна Австралії відповіла по перерві. На 60-й хвилині матчу арбітр вказав на 11-метрову позначку. Футбольний вирок без вагань виконав Марк Мілліган – 1:1.

На більше обидві команди не спромоглись. В підсумку нічия – 1:1. Австралія та Камерун набирають перші залікові бали на турнірі.

Камерун - Австралія 1:1