Кубок конфедерацій: Мексика вирвала нічию в матчі з Португалією

0

Португальці не зуміли втримати перемогу і пропустили в компенсований час

У другому матчі Кубка конфедерацій-2017, між збірними Португалії та Мексики, була зафіксована результативна нічия (2:2).

З перших хвилин матчу мексиканці несподівано взяли ініціативу в свої руки, більше контролювали м'яч і навіть мали кілька непоганих атак. Вже ближче до середини тайму команда Португалії вирівняла гру, а на 21-й хвилині навіть забила перший гол... який пізніше арбітр скасував після наради з відеоассістентом.

Після того, як м'яч вже раз побував в сітці команди Мексики португальці стали грати активніше і на 34-й хвилині їм вдалося вже забити "легітимний" гол. Партнери вивели Роналду до воріт Очоа, після чого Кріштіану в не найпростішій ситуації віддав філігранну передачу на Рікарду Куарежму, якому вже ніхто не заважав "розстріляти" ворота Мексики. 1:0. Однак лідирувала команда Фернанду Сантуша недовго - вже через 8 хвилин Чічаріто зрівняв рахунок і на перерву команди пішли з нічиєю на табло.

У другому таймі Роналду і Ко заграли ще швидше. Та й взагалі, обидві команди тримали високий темп протягом всього поєдинку і гра дивилася "на відмінно". Португальці тиснули, тиснули, і дотиснули своїх суперників за 4 хвилини до кінця основого часу - після чергової атаки європейської команди м'яч відскочив до захисника Седріка і той своїм ударом знову вивів свою команду вперед. Варто відзначити, що в цьому епізоді не обійшлося без рикошету від ноги захисників Мексики.

Здавалося, що португальці вже точно візьмуть три очки в стартовому матчі турніру, однак мексиканці з цим згодні не були. На другій компенсованій хвилині після подачі з кутового центральний захисник збірної Мексики Ектор Морено виграв верхову боротьбу у своїх суперників і поставив крапку в матчі. 2:2.

Таким чином, португальці прикро втрачають очки в матчі першого туру, а Мексика з хорошим настроєм готується до наступних ігор.

Португалія - ​​Мексика 2:2
Голи: Куарежма, 34, Седрік, 86 - Чічаріто, 42, Морено, 90+1.

Португалія: Патрісіу - Седрік, Пепе, Фонте, Геррейро - Карвальо, Гомеш, Моутіньо (Адрієн, 58) - Нані (Мартінш, 58), Роналду, Куарежма (А. Сілва, 82).

Мексика: Очоа - Сальседо (Араухо, 67), Д. Рейес, Морено, Лайюн - Еррера, Джон. Дос Сантос, Гуардадо - Вела (Джов. Дос Сантос, 57), Чічаріто, Хіменес (Перальта, 79).

Попередження: Адрієн, Гомеш - Гуардадо.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Нова Зеландія поступилася в першому матчі Кубка конфедерацій.