Кубок конфедерацій: Німеччина обіграла Австралію у результативному матчі

0

Збірна Німеччини здолала збірну Австралії у непростому поєдинку

Сьогодні у рамках Кубку конфедерацій збірна Австралії зустрічалась зі збірною Німеччиною.

Вже на п’ятій хвилині поєдинку, діючим Чемпіонам світу вдалося відкрити рахунок у зустрічі. Юліан Брандт асистував Ларсу Штіндлю, який вколотив м’яч у сітку – 0:1. Деяким після швидкого голу здалося, що матч буде легкою прогулянкою для німців.

Проте на 41-й хвилині австралієць, Том Рогіч зрівняв рахунок у поєдинку.

Рівновага на табло трималась недовго. На 44-й хвилині Горетцка впав у штрафному майданчику, а арбітр вказав на 11-метрову позначку. Юліан Дракслер впевнено реалізував пенальті – 1:2.

Після перерви німці збільшили свою перевагу  - все той же Горетцка не залишив жодних шансів голкіперу суперника– 1:3.

Збірна Австралії спромоглась відіграти лише один м’яч. На  56 хвилині Юрич скористався помилкою голкіпера Німеччини – 2:3.

Таким чином збірна Німеччини набирає перші три залікові пункти на турнірі.

Австралія - Німеччина 2:3
Голи: Рогіч, 41, Юрич, 56 - Штіндль, 5, Дракслер, 44 (з пенальті), Горетцка, 48

Австралія: Райан - Дегенек, Сенйсбері, Райт - Лекі, Муй, Мілліган, Бехіч - Луонго (Крузе, 46), Рогіч (Троізі, 70), Юрич (Кехілл, 87)

Німеччина: Лено - Кімміх, Рюдігер, Мустафі, Гектор - Руді, Горетцка - Брандт (Зюле, 63), Штіндль (Джан, 78), Дракслер - Вагнер (Вернер, 58)