Мексика - Нова Зеландія 2:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє відеоогляд матчу Кубку конфедерацій між збірними Мексики та Нової Зеландії

У матчі другого туру Кубку конфедерацій у групі А зустрічались збірні Мексики та Нової Зеландії. Перед поєдинком обидві команди не знали смаку перемог на турнірі.

Рахунок у зустрічі відкрили новозеландці на 42-й хвилині, Вуд реалізував вихід віч на віч з голкіпером – 0:1.

На 54-й хвилині мексиканцю Хіменесу вдалося не лише зрівняти рахунок, а й створити міні-шедевр. Нападник отримав м’яч на лінії штрафного майданчику, зміг розвернутись та поцілити у верхній кут – 1:1.

А вже на 72-й хвилині мексиканці вийшли вперед. Акіно прострілив, а Перальта замкнув.

Таким чином збірна Мексики перемагає збірну Нової Зеландії – 2:1 та здобуває першу перемогу на турнірі.

До вашої уваги відеоогляд матчу:

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Мексика вирвала нічию у матчі з Португалією.