Мордобій, розлючені дружини і Памела Андерсон: футболісти влаштували жесть

0

Матч чемпіонату Франції видався на славу

Битва двох Олимпиков в рамках 30-го туру французької Ліги 1 пройшла в Марселі і завершилася перемогою Ліона з рахунком 3:2.

По ходу матчу розгорівся конфлікт між захисниками обох команд. Захисник Ліона Марсело підштовхнув у плече Аділя Рамі, який пустив у хід кулаки.

Розборки почалися після фінального свистка. Все той же Марсело біля виходу на поле показав майку Ліона в стилі Ліонеля Мессі трибунам «Велодромі» і спровокував новий конфлікт.

Рамі не заспокоївся і кинувся на гостей вже під трибунами.

За честь Марсело раптово заступилася його дружина, поиздевавшаяся над Рамі і його командою у инстаграме:

«Ха-ха-ха-ха. Рамі проти Марсело. Хочеш побитися з моїм чоловіком? Ага.

«Марсель, велике спасибі. Прощай».

Рамі став одним з винуватців поразки Марселя. На 42-й хвилині він закинув м'яч у власні ворота.

Ліон набрав 57 очок і наблизився до Марселю. Команди займають 3 і 4 місця, їх поділяють 2 бали.

Нагадаємо, у матчі Національної хокейно ліги (НЛХ) між Далласом і Флоридою (6:1) гравці отримали в цілому 138 хвилин штрафу. Цей показник є рекордним для нинішнього сезону.

За підсумками гри найбільше штрафних хвилин отримала Флорида - 84, хокеїсти Далласа заробили на півгодини менше - 54 хвилини.

Конфлікти на льоду почався з бійки, коли травму отримав воротар Флориди Джеймс Раймер. У першому періоді билися форвард Антуан Руссель і захисник Кіт Яндл, захисники Діллон Хетерінгтон і Алекс Петрович, а форвард Радек Факсу спочатку влаштував розбирання з Мішелем Хейлі, а потім - з Дереком Маккензі, пише Обозреватель.