Стівен Каррі (Голден Стейт, баскетбол);
Філ Мікельсон (гольф).

Відзначимо, що в топ-100 також потрапив легендарний український боксер Володимир Кличко, зайнявши 74 сходинку.

Стало відомо, чи зіграє Роналду у київському фіналі Ліги чемпіонів

Кріштіану Роналду, який отримав пошкодження під час матчу з Барселоною (2:2), зможе допомогти своїй команді у фіналі Ліги чемпіонів.

Медичне обстеження показало, що розтягнення зв'язок гомілкостопу у португальця не має серйозного характеру.

Роналду був замінений у перерві поєдинку 36-го туру Ла Ліги через те, що травмувався на 14-й хвилині, коли забив гол у ворота "блаугрунас". У тому епізоді португалець зіткнувся із захисником Барси Жераром Піке в момент, коли бив по воротах.

26 травня на НСК "Олімпійський" в Києві пройде фінальний матч Ліги чемпіонів-2018, в якому зіграють Реал і Ліверпуль. Початок гри - 21:45.

До фіналу Ліги Чемпіонів в Києві тимчасово обмежать або заборонять рух громадського транспорту на низці центральних вулиць в 1,5-кілометровій зоні навколо НСК "Олімпійський" та інших локацій спортивних подій.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, рух транспорту буде обмежено до 27 травня.

Нагадаємо, родичі футболістів відмовляються від поїздки до Києва через дорожнечу такої подорожі.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, скільки Київ витратить на проведення фіналу Ліги Чемпіонів.