Португалія - Мексика 2:2 Відео голів та огляд матчу Кубку конфедерацій

0

Знай.Спорт представляє до вашої уваги короткий огляд матчу першого туру головного футбольного турніру літа

У неділю, 18 червня, відбувся поєдинок першого туру Кубку конфедерацій-2017, в якому збірна Португалії на останніх хвилинах упустила перемогу матчі з Мексикою (2:2).

Португальці відкрили рахунок в першому таймі завдяки точному удару Куарежми після ассисту Роналду, однак через 8 хвилин пропустили у відповідь - забив Чічаріто. У другому таймі команди теж обмінялися голами. Спершу Седрік за кілька хвилин до кінця матчу вивів свою команду вперед, а вже в компенсований час Морено встановив остаточний рахунок на табло - 2:2.

До вашої уваги короткий огляд матчу Португалія - ​​Мексика:

Португалія - ​​Мексика 2:2
Голи: Куарежма, 34, Седрік, 86 - Чічаріто, 42, Морено, 90+1.

Португалія: Патрісіу - Седрік, Пепе, Фонте, Геррейро - Карвальо, Гомеш, Моутіньо (Адрієн, 58) - Нані (Мартінш, 58), Роналду, Куарежма (А. Сілва, 82).

Мексика: Очоа - Сальседо (Араухо, 67), Д. Рейес, Морено, Лайюн - Еррера, Джон. Дос Сантос, Гуардадо - Вела (Джов. Дос Сантос, 57), Чічаріто, Хіменес (Перальта, 79).

Попередження: Адрієн, Гомеш - Гуардадо.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що арбітр відмінив гол Португалії на Кубку конфедерацій після перегляду відеоповтору.