Футбол

Прогнувся під Путіним: президент ФІФА засипав компліментами Росію

0

Джанні Інфантіно висловив свою позицію щодо мундіалю

Західні ЗМІ і чиновники навмисне намагаються створити негативний фон навколо проведення чемпіонату світу з футболу у Росії, закликаючи до його бойкоту. Про це заявив президент ФІФА Джанні Інфантіно. При цьому він розсипався в компліментах російській владі, яка "роблить все для того, щоб показати гостям ЧС-2018 гостинну країну".

"На жаль, в світі достатньо людей, які намагаються внести розкол, посіяти розбрат або викликати суперечки, але нам треба постаратися всіх об'єднати. І футбол якраз допомагає згуртувати людей. У Росії безпечно. А під час чемпіонату світу з футболу буде ще безпечніше, тому що російська влада прекрасно розуміє всю важливість цього заходу і хоче продемонструвати гостинність своєї країни", - сказав Інфантіно в інтерв'ю російському пропагандистському каналу RT.

Нагадаємо, міністерство внутрішніх справ Росії дозволило гостям чемпіонату світу з футболу проносити на стадіони наркотичні засоби, якщо на них буде відповідний рецепт від лікаря.

Російські правоохоронці спільно з оргкомітетом "Росія-2018" встановили певний порядок доступу людей з предметами, матеріалами, речовинами, які є винятками зі списку заборонених до проносу на територію стадіону.

"У тому числі до таких належать лікарські препарати - наркотичні, психотропні та токсичні речовини, їх прекурсори, передбачені дозволом на терапевтичне використання рецептом лікаря або його копією. Документ повинен бути російською або англійською мовами", - повідомили у МВС Росії.

У відомстві підкреслили, що в разі сумніву в достовірності наданого рецепта інформація буде надана в об'єднаний пункт безпеки стадіону для прийняття відповідного рішення.

Нагадаємо, згідно з правилами ФІФА, серед фанатів можуть бути люди із захворюваннями, яким потрібно приймати ліки за розкладом. Тому вболівальники можуть взяти на стадіон до семи упаковок ліків, але не більше однієї упаковки кожного, якщо інше не вказано в рецепті.

За цим же рецептом і за наявності письмової митної декларації вболівальники можуть ввезти речовини в Росію — серед дозволених речовин кокаїн, морфін, амфетамін, канабіс і кодеїн. Дозвіл на ввезення обмеженої кількості наркотичних речовин в країни Євразійського союзу регулюється рішенням колегії Євразійської економічної комісії від 2015 року.

Палити на стадіонах буде заборонено, але лікарі можуть виписати канабіс в інших лікарських формах.

Також РФС опублікував пам'ятку для російських футболістів, в якій перераховані запобіжні заходи стосовно анти-допінгових правил. Як наголошується в повідомленні, гравці повинні пам'ятати: за все, що знаходиться у них в організмі, відповідальні тільки вони. Футболістам радять не вживати наркотики, не пити екзотичні чаї та відмовитись від куріння кальяну.

Дивіться: офіційна пісня чемпіонату світу - 2018

Як повідомляв портал Знай.Спорт, футболіста Атлетіко Мадрид запідозрили у зв'язках з наркомафією.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Інфантіно, Путін, ЧС