Футбол

У ФІФА розповіли про нові турніри з мільярдними інвестиціями

0

На кону стоять 25 мільярдів доларів

Азіатський фінансовий консорціум запропонував Міжнародній федерації футболу 25 мільярдів доларів за права на розширену версію клубного чемпіонату світу, а також на передбачувану Всесвітню лігу для національних збірних. Про це повідомляє New York Times з посиланням на власні джерела.

Про таку пропозицію розповів глава ФІФА Джанні Інфантіно на засіданні ради організації, яке відбулося в березні в Боготі. При цьому він не став розкривати особистість інвесторів, але зазначив, що група очікує якнайшвидшого вирішення з даного питання. Рада відхилила прохання президента ФІФА про розгляд названої пропозиції з мотивуванням про недостатність інформації.

Нагадаємо, що ФІФА представила дві заявки на проведення фінального турніру чемпіонату світу 2026. Згідно з рішенням ради ФІФА, в 2026 році число учасників ЧС з футболу буде збільшено до 48 команд.

Нагадаємо, західні ЗМІ і чиновники навмисне намагаються створити негативний фон навколо проведення чемпіонату світу з футболу у Росії, закликаючи до його бойкоту. Про це заявив президент ФІФА Джанні Інфантіно. При цьому він розсипався в компліментах російській владі, яка "роблить все для того, щоб показати гостям ЧС-2018 гостинну країну".

"На жаль, в світі достатньо людей, які намагаються внести розкол, посіяти розбрат або викликати суперечки, але нам треба постаратися всіх об'єднати. І футбол якраз допомагає згуртувати людей. У Росії безпечно. А під час чемпіонату світу з футболу буде ще безпечніше, тому що російська влада прекрасно розуміє всю важливість цього заходу і хоче продемонструвати гостинність своєї країни", - сказав Інфантіно в інтерв'ю російському пропагандистському каналу RT.

Нагадаємо, міністерство внутрішніх справ Росії дозволило гостям чемпіонату світу з футболу проносити на стадіони наркотичні засоби, якщо на них буде відповідний рецепт від лікаря.

Російські правоохоронці спільно з оргкомітетом "Росія-2018" встановили певний порядок доступу людей з предметами, матеріалами, речовинами, які є винятками зі списку заборонених до проносу на територію стадіону.

"У тому числі до таких належать лікарські препарати - наркотичні, психотропні та токсичні речовини, їх прекурсори, передбачені дозволом на терапевтичне використання рецептом лікаря або його копією. Документ повинен бути російською або англійською мовами", - повідомили у МВС Росії.

У відомстві підкреслили, що в разі сумніву в достовірності наданого рецепта інформація буде надана в об'єднаний пункт безпеки стадіону для прийняття відповідного рішення.

Нагадаємо, згідно з правилами ФІФА, серед фанатів можуть бути люди із захворюваннями, яким потрібно приймати ліки за розкладом. Тому вболівальники можуть взяти на стадіон до семи упаковок ліків, але не більше однієї упаковки кожного, якщо інше не вказано в рецепті.

За цим же рецептом і за наявності письмової митної декларації вболівальники можуть ввезти речовини в Росію — серед дозволених речовин кокаїн, морфін, амфетамін, канабіс і кодеїн. Дозвіл на ввезення обмеженої кількості наркотичних речовин в країни Євразійського союзу регулюється рішенням колегії Євразійської економічної комісії від 2015 року.

Палити на стадіонах буде заборонено, але лікарі можуть виписати канабіс в інших лікарських формах.

Також РФС опублікував пам'ятку для російських футболістів, в якій перераховані запобіжні заходи стосовно анти-допінгових правил. Як наголошується в повідомленні, гравці повинні пам'ятати: за все, що знаходиться у них в організмі, відповідальні тільки вони. Футболістам радять не вживати наркотики, не пити екзотичні чаї та відмовитись від куріння кальяну.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Рома створила диво в матчі з Барселоною.

 

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Інфантіно, ФІФА, інвестори