Український хавбек зіграв в манчестерському дербі

0

Команди з Манчестера зійшлися в протистоянні на товариському турнірі в США

Український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко зіграв в поєдинку проти Манчестер Юнайтед в рамках товариського турніру - Міжнародний кубок чемпіонів.

Українець вийшов на поле на 74-й хвилині, коли його команда вже програвала в два голи (в першому таймі в воротах Сіті відзначилися Маркус Решфорд і Ромелу Лукаку). Зінченко не вирізнявся результативними діями, а матч так і завершився перемогою команди Жозе Моурінью з рахунком 2:0.

Варто відзначити, що це вже четвертий товариський матч українця у футболці Городян. Наступний контрольний поєдинок Ман Сіті зіграє 27 липня проти Реала.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що український хавбек Манчестер Сіті заявив про бажання залишитися в команді.