Відбір до ЧС-2018: Англія вирвала нічию у матчі з Шотландією

0

Англія вирвала нічию в матчі з Шотландією, виграючи по ходу зустрічі

У рамках відбору до Чемпіонату світу 2018 року збірна Шотландії приймала збірну Англії.

Рахунок у матчі вдалося відкрити лише на 70-й хвилині поєдинку. Алекс Окслейд-Чемберлен, який вийшов на заміну п’ять хвилин тому, змістився з флангу в центр та прошив голкіпера своїм потужним ударом - 0:1.

Господарі відповіли дублем Гріффітса, який спочатку зрівняв рахунок на 87-й хвилині, а вже через три хвилини вивів шотландців вперед – 2:1.

Проте Англія не збиралась складати зброю. На третій компенсованій хвилині після пасу Рахіма Стерлінга відзначився Харі Кейн.

Таким чином збірна Англії вириває нічию на останніх секундах у матчі зі збірною Шотландією.

Шотландія – Англія – 2:2

Голи: 0:1 - 70 Окслейд-Чемберлен, 1:1 - 87 Гріффітс, 2:1 - 90 Гріффітс, 2:2 - 90 Кейн.
Шотландія: Гордон, Малгрю, Тірні, Берра, Робертсон, Браун, Моррісон (Макартур, 46), Снодграсс (Фрейзер, 67), Анья (Мартін, 81), Армстронг, Гріффітс.
Англія: Харт, Бертран, Уокер, Кейхілл, Смоллінг, Дайер, Лаллана, Аллі (Стерлінг, 84), Лівермор (Дефо, 90), Кейн, Решфорд (Окслейд-Чемберлен, 65).

До вашої уваги відеоогляд матчу

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Швеція на останніх секундах вирвала перемогу у Франції.