Ювентус вирвав перемогу над ПСЖ у результативному матчі

0

Клаудіо Маркізіо відзначився дублем у воротах парижан

У середу, 26 липня, в рамках Міжнародного кубка чемпіонів туринський Ювентус в кінцівці зустрічі вирвав перемогу над ПСЖ (3:2).

Рахунок в матчі перед самим свистком на перерву відкрив форвард бьянконері Гонсало Ігуаїн. У другому таймі ПСЖ довелося двічі відіграватися, проте крапку в матчі на 89-й хвилині поставив Клаудіо Маркізіо, відзначившись голом з пенальті.

ПСЖ - Ювентус 2:3
Голи: Гонсалу Гедеш, 53, Пасторе, 80 - Ігуаїн, 45, Маркізіо, 62, 89 (з пенальті)

ПСЖ: Ареола (Дескам, 61), Тіаго Сілва (Маркіньос, 46), Берчіче (Курзава, 46), Меньє (Дані Алвес, 46), Кімпембе, Матюїді (Нкунку, 46), Мотта (Каллегарі, 46), Лукас Моура (Гонсалу Гедеш, 46), Верратті (Ло Чельсо, 46), Ді Марія (Пасторе, 61), Кавані (Хесе, 46).

Ювентус: Буффон (Пінсольо, 65), Бенатія (Де Шильйо, 46), Алекс Сандро (Мандрагора, 46), Ліхтштайнер (Асамоа, 46), К'єлліні (Бардзальї, 46), Куадрадо (Стураро, 46), Хедіра (Пьяніч, 46), Бентанкур (Рінкон, 46), Манджукіч (Кін, 46), Дібала (Калігара, 46), Ігуаїн (Маркізіо, 46).

Попередження: Бентанкур - Верратті, Дані Алвес.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що гол Неймара приніс перемогу Барселоні в матчі з Манчестер Юнайтед.