Футбол

Залишиться одна Росія: ще дві країни готують бойкот ЧС-2018

0

Чемпіонат світу з футболу пройде в Росії

Швеція і Данія мають намір бойкотувати чемпіонат світу з футболу 2018 року в Росії. Влада цих країн розглядають можливість відмови офіційних осіб від поїздки на ЧС-2018

Причиною такого рішення є отруєння колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля та його дочки в британському Солсбері.

У МЗС Швеції заявили, що владою обговорюється бойкот офіційними особами чемпіонату світу з футболу. У Данії дотримуються цієї ж позиції.

Чемпіонат світу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня. Матчі світової першості будуть зіграні на 12 стадіонах в 11 містах Росії: Москві, Санкт-Петербурзі, Самарі, Саранську, Ростові-на-Дону, Сочі, Казані, Калінінграді, Волгограді, Нижньому Новгороді та Єкатеринбурзі.

Нагадаємо, що Польща оголосила бойкот ЧС-2018 в Росії.

Ісландія може бойкотувати ЧМ-2018 в знак солідарності з англійцями. Британська збірна може не поїхати на Мундіаль, якщо доведуть причетність російської влади до отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля.

Міністр закордонних справ Борис Джонсон заявив, що Велика Британія може бойкотувати чемпіонат світу з футболу 2018 року, який проходитиме на Росії влітку, якщо причетність Кремля до отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля буде доведено.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей під час виступу перед депутатами парламенту прокоментувала висловлювання глави МЗС Бориса Джонсона країни з приводу чемпіонату світу-2018 в Росії.

Великобританія закликала інші країни бойкотувати ЧС у Росії.

Дивіться: Ісландія представила форму до чемпіонату світу:

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, головні учасники ЧС-2018 у Росії представили форми.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
футбол, ЧС-2018