Автоспорт

Чемпіон Формули-1 розповів, чому перегони стали гірші

0

Льюїс Гемільтон поділився враженнями щодо сучасних перегонів у Формулі-1

Чемпіон Формули-1 британець Льюїс Гемільтон розповів, як нові машини зробили гіршими перегони:

"Машини 2017 року призвели саме до того, чого я очікував - гонки стали гірше. Але при цьому пілотувати набагато приємніше, в цьому напрямку вдалося серйозно додати. Ще б додати трохи гучності.

У нової техніки є кілька переваг, але також треба дещо підправити. Наприклад, переслідувати інший гоночний автомобіль стало важче. Боси Формули-1 знають про цю проблему, і я вважаю, що вони повинні частіше залучати до обговорення пілотів.

Чому нинішні боліди не так часто ковзають, як машини 20-річної давності? Справа в тому, що шини майже не прощають помилок. Раніше притискної сили було менше, було більше механічного зчеплення. Думаю, це саме те, що нам потрібно. Як в картингу. Там шини майже не деградують.

ФІА здорово потрудилася над безпекою, але пора б вже і зупинитися з цими зонами вильоту. Гонщики не повинні з їх допомогою зрізати повороти.

У минулі роки мені подобалося, що якщо ти виїжджав за межі траси, то втрачав час - зрозуміло, догодити в аварію нікому не хочеться. А зараз же, наближаючись до повороту, ти знаєш, що навіть якщо трохи перестаралися, то зможеш спокійно виїхати за межі повороту і вільно повернутися. Мені це не подобається", - зазначив Хемілтон.

Додамо, що у минувшому сезоні Гемільтон став вчетверту чемпіоном світу Формули-1.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що один з найпрестижніших Гран-прі сезону Формули-1 може не відбутися.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Формула-1, Льюїс Гемільтон