Автоспорт

Чотириразовий чемпіон Формули-1 задумався про своє майбутнє

0

Льюїс Гемільтон розповів, чим займатиметься після закінчення кар'єри

Пілот Мерседеса Льюїс Гемільтон, який в цьому сезоні став чотириразовим чемпіоном Формули-1, поміркував про своє майбутнє після завершення кар'єри пілота.

"Це як з погодою. Як спроба знайти правильний баланс. В даний момент попереду мене чекає ще один рік з Мерседесом і я хочу продовжувати. Але я перебуваю на тому етапі, коли починаєш задавати собі це питання.

У Формулу-1 не можна повернутися. Через рік або через п'ять років, якщо ти йдеш, то починаєш сумувати за перегонами. Є приказка, що пілот виступає у Формулі-1 так довго, як тільки може. Я не впевнений, що це дійсно так, але в житті є багато всього ще, крім гонок. Є речі, яких мені не вистачає в житті.

Днями я розмовляв зі своїм найкращим другом про речі, яким заздрю ​​або якими хочу зайнятися в майбутньому: про такі речі, як можливість жити у себе вдома, займатися рутинними речами, ходити в спортзал, проводити час з сім'єю і друзями.

І щороку я залишаюся в Формулі-1, відкладаючи ці речі на потім. Адже після сорока років на це буде повно часу. Я хочу продовжувати ганятися, але є й інші речі, якими хочеться зайнятися. Я просто хочу бути впевнений, що піду в потрібний момент - думаю, так і буде", - сказав Гемільтон.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Гемільтону не сподобався новий логотип Формули-1.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Льюїс Гемільтон, Формула-1, майбутнє