Автоспорт

Феміністки перемогли: Формула-1 відмовилася від спокусливих дівчат

0

До вашої уваги фото красунь

У Формулі-1 несподівано вирішили відмовитися від грід-гьорлз. Нове керівництво перегонів продовжує відкладати рішення дійсно важливих питань (технічний регламент, що ростуть витрати команд і так далі) на користь рішення другорядних проблем. 

Цього разу під удар потрапили дівчата на стартовій решітці: нові власники вирішили, що традиція з грід-гьорлз повинна піти в минуле як неактуальна і, можливо, навіть когось ображатися.

Судячи з коментарів у соцмережах, багато вболівальників не оцінили турботи Liberty про моральне обличчя Ф-1. На цьому тлі пропонуємо посумувати на прощання: подивіться і вирішіть, без кого Формула-1 особливо втратить в красі і лиск.

До вашої уваги фото красунь:

Відзначимо, що керівництво Формули-1 не переймається тим, що Феррарі може залишити перегони. Спортивний директор елітних автогонок Росс Браун так прокоментував ситуацію:

"Думаю, своїми заявами Феррарі хотіла відзначити, що вона - важливий елемент Формули-1, і ми з цим згодні. Скудерія міцно пов'язана з Формулою-1, і ми не хочемо її втратити. Але для нас також важливо, щоб в спорті все було правильно організовано, і, сподіваюся, після певних змін Феррарі як і раніше буде відчувати себе комфортно.

Формула-1 буде жити незалежно від того, хто в ній виступає. Ми вже не раз це бачили - чемпіони світу йшли, команди зникали, ми втрачали гонщиків, але спорт виборсувався і продовжував жити далі. І він буде жити незалежно від того, чи буде їм володіти Liberty Media, і чи буде виступати Феррарі", - заявив Браун.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українські вболівальники зможуть насолоджуватись елітними автоперегонами Формули-1.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Формула-1, гонка, моделі