Автоспорт

Формула-1: Феттель вибачився перед Гемільтоном за інцидент в Баку

0

Німецький гонщик не отримає додаткового покарання від ФІА

Комісія ФІА повторно розглянула інцидент за участю Себастьяна Феттеля і Льюїса Гемільтона на Гран-прі Азербайджану і не стала додатково штрафувати спортсменів.

Представники організації були задоволені тим, що після ретельного розбору відеозаписів Себастьян Феттель повністю визнав свою провину і приніс щирі вибачення.

"Я б хотів пояснити все щодо інциденту в Баку. На колі перед рестартом Льюїс застав мене зненацька і я врізався в нього ззаду. Зараз, озираючись назад, я не вважаю що у нього були погані наміри.

В гарячці моменту я занадто гостро відреагував і хотів би безпосередньо вибачитися перед Льюїсом, а також вибачитися перед усіма людьми, хто дивився гонку. Я усвідомлюю, що своїми діями подав іншим не найкращий приклад. Я ні в якій мірі не хотів наражати Льюїса на небезпеку, але розумію, що своїми діями дійсно міг створити небезпечну ситуацію.

Я хотів би вибачитися перед ФІА. Я приймаю і поважаю рішення, які були прийняті на зустрічі в Парижі, як приймаю і штраф, який виписали стюарди Гран-прі Азербайджану. Я люблю цей спорт і маю намір представляти його таким чином, щоб бути прикладом для майбутніх поколінь", - йдеться в заяві Феттеля.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що лідер сезону Формули-1 протаранив суперника під час гонки.

Фото: Getty Images

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Себастьян Феттель, Льюїс Гемільтон, Формула-1, Баку