Автоспорт

Формула-1: Легендарний британський етап може зникнути з календаря

0

Керівництво Сильверстоуна хоче переукласти угоду з Формулою-1 на нових умовах

Менеджмент легендарної траси Сільверстоун, на якій проходить британський етап автогонок Формула-1, розірвав контракт з гоночної організацією.

Керівництво Сильверстоуна підтвердило, що скористалося правом розірвати контракт з Формулою-1, що діяв до 2026 року, і тепер готове переукласти угоду на нових умовах. При цьому дію контракту буде припинено тільки в 2019 році.

"Все просто: для нас більше немає ніякого економічного сенсу проводити Гран-прі Великобританії в умовах цього контракту. У 2015 році ми втратили на цьому 2,8 мільйона фунтів, а в 2016 - ще 4,8 мільйона. Продовжувати це просто немає сенсу", - сказав один з керівників легендарного автодрому Джон Грант.

Варто зазначити, що власники Формули-1, компанія Liberty Media, вже повідомила, що готова обговорювати умови нового договору, щоб зберегти Сільверстоун.

Гран-прі Великобританії проходить на автодромі Сільверстоун з 1987 року. Саме на цій трасі в 1950 році відбувся перший заїзд в історії Формули-1. Тільки траси в Монці і Монако прийняли більше етапів елітних автоперегонів, ніж Сільверстоун.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що фінський гонщик Формули-1 став переможцем Гран-прі Австрії.

Фото: Getty Images

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Сільверстоун, Формула-1, Гран-прі Великобританії