Автоспорт

Формула-1: Переможець Гран-прі Угорщини прокоментував свій успіх

0

Себастьян Феттель сподівався на більш спокійний заїзд

Пілот Феррарі Себастьян Феттель, який став тріумфатором одинадцятого етапу сезону, Гран-прі Угорщини, підвів підсумки гоночного уїк-енду.

"Через проблеми з кермом гонка була важкою. Я сподівався на більш спокійний заїзд. Я відчув, що щось не так уже тоді, коли машина перебувала на стартовій решітці. Положення керма не було горизонтальним, а далі все стало тільки гірше.

Я постарався адаптуватися до ситуації, оскільки розумів, що ми все одно не зможемо нічого змінити. Мені залишалося тільки берегти шини. Ми обговорили з командою проблему по радіо. Мені сказали уникати попадання на поребрики, але на трасі, де тобі потрібно використовувати поребрики така тактика неминуче тебе сповільнить. На другому відрізку я постарався зберегти шини, щоб мати можливість використовувати їх в потрібний момент.

В кінці гонки я атакував на межі, але суперники були швидше. У Кімі (Райкконена - прим.) був хороший темп, він міг бути швидше мене протягом більшої частини гонки. Добре, що на цій трасі майже неможливо обганяти, але у мене не було права на помилку", - цитує Феттеля autosport.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував особистий залік пілотів Формули-1 після 11 етапів.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Себастьян Феттель, Феррарі, Гран-прі Угорщини