Автоспорт

Керівництво Формули-1 не переймається тим, що Феррарі може залишити перегони

0

Про це заявив спортивний директор Ф-1 Росс Браун

Спортивний директор елітний автогонок Формула-1 Росс Браун прокоментував чутки про можливе завершення співпраці з Феррарі, а також висловив упевненість, що і без італійської команди Формула-1 залишиться цікавою для глядачів.

"Думаю, своїми заявами Феррарі хотіла відзначити, що вона - важливий елемент Формули-1, і ми з цим згодні. Скудерія міцно пов'язана з Формулою-1, і ми не хочемо її втратити. Але для нас також важливо, щоб в спорті все було правильно організовано, і, сподіваюся, після певних змін Феррарі як і раніше буде відчувати себе комфортно.

Формула-1 буде жити незалежно від того, хто в ній виступає. Ми вже не раз це бачили - чемпіони світу йшли, команди зникали, ми втрачали гонщиків, але спорт виборсувався і продовжував жити далі. І він буде жити незалежно від того, чи буде їм володіти Liberty Media, і чи буде виступати Феррарі", - заявив Браун.

Нагадаємо, що зараз команди Формули-1 продовжують обговорювати новий технічний регламент, який вступить в силу з 2021 року. Пропозиції власників Ф-1 Liberty Media не сподобалися кільком великим командам на чолі з Феррарі. Після цього Скудерія навіть пригрозила тим, що покине Формулу-1.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що зірковий пілот Феррарі оцінив перспективи в новому сезоні.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Росс Браун, Формула-1, Феррарі