Автоспорт

Клони у Формулі-1: пілотів відсканували на комп'ютері

0

Скануванню піддалися всі пілоти Формули-1

У програмі передсезонного тестування Формули-1 в Барселоні з'явився окремий пункт: пілотів відсканували на комп'ютері для клонування.

Скануванню піддалися всі пілоти Формули-1. Це необхідно для офіційного симулятора, який виходить щороку, з урахуванням змін складів команд і прогресу ігрових технологій.

Від команди Toro Rosso участь в процесі взяли француз П'єр Гаслі і новозеландець Брендон Хартлі. Розробники використовують новітні пристрої для сканування, схожі на праски.

Відзначимо, що перегони Формули-1 можуть стати набагато ніжнішими. Уперше за 26 років в заїздах збирається взяти участь жінка-пілот.

Професійна гонщиця з Колумбії Татьяна Кальдерон вже готується до нового етапу в своїй кар'єрі.

У минулому році Кальдерон була пілотом з розвитку команди Заубер. У нинішньому вона пішла на підвищення і вже буде тестовим пілотом команди Формули-1.

Це означає, що вона зможе брати участь в тренуваннях за кермом боліда Заубера. У разі, якщо хтось з основних пілотів команди, Маркус Ерікссон або Шарль Леклер, не зможуть взяти участь у гонці, підмінити їх може саме 26-річна колумбійка.

Правда, їй належить конкурувати за це право з італійцем Антоніо Джовінаццо, який в минулому сезоні підміняв в Заубері Паскаля Верляйна.

Таким чином, Кальдерон може стати першою за 26 років жінкою-пілотом у Формулі-1. Її попередницею була Джованна Аматі, яка в 1992 році виступила на одному Гран-Прі за Brabham, проте не змогла пройти кваліфікацію.

Раніше Нелла Ломбарді в період з 1974 по 1976 роки провела 17 гонок у Формулі-1 і заробила 0,5 очка. У 2014 році Сьюзі Вольфф брала участь в тренуванні перед Гран-Прі Великобританії в складі Вільямса.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, команди Формули-1 представили нові боліди.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Формула-1, болід, пілот