Автоспорт

Легенда Формули-1 переїхав людині ногу: моторошне відео

0

Одна з найгірших гонок Кімі Райкконена

Фінський пілот Феррарі Кімі Райкконен не доїхав до фінішу під час Гран-прі Бахрейну через моторошний інцидент, який стався із ним на піт-стопі.

38-річний гонщик після 37-го кола заїхав на піт-стоп. Незважаючи на те, що ліву покришку не до кінця прикріпили, пілоту дали зелене світло. Він різко рушив з місця та травмував механіка.

На відео можна побачити, що нога механіка зігнулася. Райкконен зрозумів, що сталося, одразу ж повернувся на піт-стоп - на цьому гонка для фіна закінчилась. Механіка госпіталізували, у нього діагностували перелом.

Гонщик Феррарі прокоментував інцидент:

"Я рушив з місця, коли загорілися зелені вогні. Я не бачу, що відбувається позаду. На жаль, сьогодні механік отримав травму. Моя робота - їхати вперед, коли змінюються вогні. Я не знаю нічого, що відбувається навколо. Сподіваюся, з ним все буде в порядку. Я не фінішував - на жаль, іноді таке трапляється"

Зазначимо, що переможцем Гран-прі Бахрейну став інший пілот Феррарі - Себастьян Феттель. Він виграв вже другу гонку у сезоні.

Феррарі переграв своїх суперників із Мерседес тактично – відносно ранній піт-стоп Феттеля сприяв до ще одного заїзду в бокси, але Себастьян на Soft проїхав до кінця гонки. Останні 10 кіл його покришки були зношені і він майже секунду програвав Боттасу, але той дістав його лише за коло до фінішу і так і не зміг обійти.

Третім в гонці фінішував Льюїс Хемілтон, який прорвався на подіум з 9-го місця, але він явно розраховував на більше, адже в дебюті гонки прорвався в топ-4.

Результати Гран-прі Бахрейну 2018:

Кімі Райкконен став чемпіоном Формули-1 із Феррарі у 2007 році. Він вважається одним з найкращих пілотів у 21-у сторіччі.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, першу гонку сезону на Гран-Прі Австралії виграв німець Себастьян Феттель.