Автоспорт

Легендарний гонщик жорстко розкритикував російського пілота Формули-1

0

Жак Вільньов вважає, що Даніїл Квят не заслуговує місця в елітних автоперегонах

Чемпіон Формули-1 1997 Жак Вільньов висловив свою думку щодо невдалого сезону російського пілота Торо Россо Даніїла Квята.

"У Квята починалося все чудово, але потім все різко змінилося. Не знаю, що сталося, коли він перейшов у Ред Булл, але в психологічному відношенні ситуація швидко погіршувалася. Він провів пару хороших гонок, але при цьому надмірно ризикував. Часом йому щастило, як в Китаї - але постійно везти не може.

Він як і раніше не досяг рівня Карлоса Сайнса і допускає дурні помилки. Він набирає штрафні бали, чекає на новий день і продовжує в тому ж дусі. Він як дитина в школі: його карають, але на наступному тижні все повторюється. Усі виписані йому штрафи повністю заслужені. Правила придумали не просто так. Гонщик стане краще тільки тоді, коли подивиться на себе з боку. Квят же нічого не робить.

І в підсумку відбувається наступне: прогресу немає, все залишається таким же, як в його перших гонках за Торо Россо - рівень не змінюється. Квят ніколи не задається питаннями, він вважає, що йому не потрібно змінюватися. Можливо, насправді він себе критикує, але занадто добре це приховує - у всякому разі, з боку цього не видно. Можливо, Ред Булл тримає Квята тільки через те, що їм потрібен російський гонщик. Але ясно одне - він не заслуговує свого місця. Це чиста політика і маркетинг", - сказав Вільньов.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Мерседес планує продовжити контракт з фінським пілотом.

Фото: Getty Images

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Даніїл Квят, Торо Россо, Формула-1, Жак Вільньов