Автоспорт

Райкконен довів, що в Бахрейні він поставить на місце Гемільтона

0

Фін має намір повернути собі чемпіонське звання

Після того, як у першій і другій практиках Мерседес не показав належну швидкість і ще був змушений міняти коробку передач на болідах обох пілотів, представники німецької команди у третій практиці довгий час займали 1-2 місце з невеликою перевагою Боттаса.
 
При цьому на боліді Феррарі Себастьяна Феттеля виникли проблеми з боковим аеродинамічним елементом і німець пропустив частину сесії.
 
Втім, як тільки Себастьян повернувся на трасу, так відразу показав кращий час, випередивши Боттаса і Ферстаппена.
 
Однак найшвидшим, як і в другій практиці, в результаті виявився Кімі Райкконен, який єдиним виїхав за межі однієї хвилини 30 секунд.

Мерседес поки відстає від Феррарі і Ред Булла, однак ці результати навряд чи є показовими, враховуючи той факт, що кваліфікація (початок о 18:00) пройде в умовах більш прохолодної погоди.

Нагадаємо, пілот Уільямса Сергій Сироткін розповів про причини сходження з траси на Гран-прі Австралії.

"Трапилася досить дурна насправді річ. На базі команди тисяча людей, які день у день з ранку до вечора змінами працюють, щоб відіграти якісь десяті-соті частки секунди і дорогоцінні позиції в гонці.

А в підсумку виходить так, що ми ловимо поліетиленовий пакет з-під сендвіча в повітропровід правого заднього гальма, що моментально перегріває систему, яка закипає і в прямому сенсі слова згорає і я опиняюся без гальм і в результаті виїжджаю по прямій у тринадцятому повороті. Що, безумовно, настільки безглуздо, що в це просто не хочеться вірити, що, безумовно, не сама приємна річ", – розповів Сироткін в інтерв'ю.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, першу гонку сезону на Гран-Прі Австралії виграв німець Себастьян Феттель.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Райкконен, Гран-Прі Бахрейн