Інші

Енергія виграла у Продексіма в першому матчі фіналу плей-офф з футзалу

0

Після пропущеного голу на старті поєдинку, гості зуміли вирвати вольову перемогу

У суботу, 20 травня, відбувся перший матч фіналу футзальної Екстраліги між львівською Енегрією і херсонським Продексімом.

У першій зустрічі в непростому поєдинку львів'янам вдалося здобути перемогу з рахунком 3:1.

Ще на сьомій хвилині матчу дебютним голом у фінальній серії відзначився Михайло Волянюк, проте вже через три хвилини той же Волянюк забив у власні ворота і рахунок на табло став рівним.

Після цього Енергія додала в русі і ще двічі вразила ворота господарів - зробили це Віталій Багряк і Віталій Радевич.

Продексім - Енергія 1:3
Голи: Волянюк, 7 - Волянюк, 10, автогол, Багряк, 12, Радевич, 36.

Продексім: Ципун - Бербенцев, Калуков, Кисельов, Бессалов - Скорий, Чуднов, Фетько, Ланко - Волянюк, Чуднов - Холоша.

Енергія: Кардаш - Михайло Грицина, Кордоба, Микола Грицина, Танський - Стефанків, Струк, Багряк, Радевич - Гасюк, Легендзевич, Федюк - Пітуля, Войтович.

Рахунок в серії: 0:1

Наступний матч фінального протистояння відбудеться у неділю, 21 травня, о 12:00 за Києвом.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що футзальний Локомотив вдруге поспіль став володарем Кубка України.