Інші

Українські гандболісти вирвали важливу нічию в матчі з Македонією

0

Перемога в останньому матчі відбору виведе Синьо-жовтих на Євро-2018

Чоловіча збірна України з гандболу в кінцівці домашнього поєдинку з Македонією вирвала важливу нічию (27:27) і зберегла шанси на вихід на Євро-2018.

Українські гандболісти краще розпочали третій домашній поєдинок групи, проте ближче до перерви гості стали грати набагато впевненіше і македонці пішли на відпочинок з перевагою в чотири м'ячі - 16:12. У другому таймі українці намагалися не відпускати суперника і доля матчу вирішувалася на останніх секундах.

За хвилину до кінця Македонія вела в один м'яч, але Захар Денисов своїм кидком зрівняв рахунок на табло. У гостей була ще остання атака, в якій лише завдяки неймовірному сейву Ігоря Чуприни українцям вдалося зачепитися за нічию.

Таким чином, перед заключним туром у групі 4 ситуація загострилася до краю, адже жодна команда не гарантувала ще собі місце на Євро-2018. В останньому матчі на Синьо-жовтих чекає виїзд в Ісландію, де українцям потрібна тільки перемога.

Відбір на Євро-2018. Група 4. П'ятий тур

Україна - Македонія 27:27 (12:16)

Україна: Садовий (7), Шевелев (5), Денисов (4), Жуков (3), Акименко (3), Тільте (3), Северин (2).

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що жіноча збірна України з гандболу програла Іспанії в кваліфікації до чемпіонату світу.