Інші

В українському волейболі змінився формат змагань

0

Головні зміни відбудуться в чоловічій Супепрлізі

У вівторок, 1 серпня, стало відомо, як проходитиме новий сезон в українському клубному волейболі.

Головні зміни відбудуться в чоловічій Супепрлізі, де клуби будуть розділені на чотири ліги: Суперліга, Вища, Перша і Друга. У Суперлізі команди, як і минулого сезону, на першому етапі зіграють по звичайній коловою системою вдома і на виїзді з двома матчами в одному турі. А після цього почнеться плей-оф, інформує офіційний сайт ФВУ.

На стадії 1/4 фіналу команди розділять по сітці і вони зіграють до двох перемог. Перша команда за підсумками регулярного сезону зіграє з восьмої, друга - з сьомої і так далі. Починаючи з півфіналу, суперники будуть визначати переможця в серії з п'яти матчів.

Така система вже опробована в італійському волейболі.

У жіночій Суперлізі Вища ліга буде збільшена до 12 команд, а формат залишиться незмінним. Команди зіграють вдома й на виїзді в регулярному сезоні, після чого в фінальному етапі буде два з'єднаних тури з матчами на майданчику двох перших команд за підсумками регулярного сезону.

У жінок буде три дивізіони: Суперліга, Вища і Перша. 

Список майбутніх учасників поки не затверджений. Відомо лише, що 15 жовтня в Черкасах буде проведено Суперкубок України, в якому зіграють Хімік і Галичанка у жінок, а також Локомотив і Барком-Кажани у чоловіків.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українські волейболісти з першої спроби стали переможцями Євроліги.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
волейбол, Україна, формат