Інші

Запорізький Мотор став володарем Кубку України з гандболу

0

У фінальному матчі підопічні Миколи Степанця обіграли ZTR

У неділю, 28 травня, у вирішальному матчі Кубку України з гандболу між собою зійшлися дві команди з Запоріжжя - Мотор і ZTR.

Перша половина зустрічі пройшла в рівній боротьбі і команди пішли на перерву лише з одним очком переваги Мотора. Однак уже в другому таймі підопічні Миколи Степанця повністю переграли суперника і довели справу до розгромного рахунку - 31:21.

Кубок України. Фінал

Мотор (Запоріжжя) - ZTR (Запоріжжя) 31:21 (13:12)

Мотор: Бородай; Волювач; Гунько (1), Денисов, Жук (1), Жуков (1), Калараш (1), Козакевич (3), Кубатко (3), Малашинскас (9), Пухівський (7), Шельменко, Сорока (2), Целищев , Шевельов (3), Бурка.

ZTR: Крючков, Попов, Вьюник (2), Артеменко (1), Бурзак, Звєздов, Ісанчук (2), Карамишев (1), Константинов, Корелов, Северін (1), Стрельніков, Тільте (3), Гончаров (2) , Ганчов (7), Акименко (2).

У матчі за третє місце маріупольський Шахтар-ШВСМ обіграв запорізький ЗНТУ-ЗАС - 30:32, і таким чином не дав запорізьким клубам заповнити всю призову трійку турніру.

Варто відзначити, що перемога в Кубку України стала вже четвертою для Мотора з моменту заснування цього турніру в 2010 році.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що гравець Шахтаря раптово покинув клуб.