Хокей

ЧС-2017 з хокею: Канада блискуче розібралася з Росією в півфіналі

0

Канада вирвала перемогу у Росії в півфінальному матчі Чемпіонату світу

У суботу, 20 травня, відбувся півфінальний матч Чемпіонату світу з хокею 2017 року, в якому зустрічалися головні фаворити турніру Канада і Росія.

Чинні чемпіони світу обіграли суперника з рахунком 4:2, здобувши вольову перемогу і вирвавши у суперника путівку в фінал.

Після безгольового першого періоду в другому російські хокеїсти відкрили рахунок у матчі та подвоїли свою перевагу. Однак у третьому періоді збірна Канади розгромила суперника, закинувши в його ворота чотири сухих шайби. На самому початку третього періоду збірна Канади зуміла скоротити відставання, за п'ять хвилин до кінця зустрічі зрівняла рахунок, а на останніх хвилинах добила росіян, відзначившись ще двічі.

Канада - Росія 4:2 (0:0, 0:2, 4:0)

Шайби: 0:1 - 32 Кузнєцов (Панарін, Кучеров), 0:2 - 34 Гусєв (Шипачьов, Панарін), 1:2 - 40 Шайфлі (Маккіннон, Парейко), 2:2 - 55 Маккіннон (Конекни), 3:2 - 56 О'Райллі (Матесон), 4:2 - 58 Кутюр'є (О'Райллі, Парейко).

У фіналі Чемпіонату світу збірна Канади зустрінеться з переможцем пари Швеція - Фінляндія. Фінальний матч відбудеться в неділю, 21 травня.

Раніше Знай.Спорт публікував повний календар і результати матчів Чемпіонату світу з хокею 2017 року.