Хокей

ЧС-2017 з хокею: Швеція здолала Фінляндію на шляху до фіналу

0

У вирішальній зустрічі на турнірі шведам протистоятимуть канадці

У суботу, 20 травня, відбувся другий півфінальний матч чемпіонату світу з хокею 2017 року, в якому зустрічалися збірні Швеції та Фінляндії.

На старті поєдинку суперники обмінялися голами, після чого, вже в другому періоді, шведи зуміли ще двічі вразити ворота збірної Фінляндії.

В останньому періоді фіни намагалися відігратися, проте пропустили ще один гол і матч завершився з рахунком 4:1.

Швеція - Фінляндія - 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Шайби: 1:0 - 1 Едлер (Бекстрем), 1:1 - 4 Кемппаінен (Аалтонен), 2:1 - 24 Клінгберг (В. Нюландер, Екман-Ларссон), 3:1 - 34 В. Нюландер (Бекстрем), 4:1 - 53 Нордстрем (Крюгер).

Дивіться короткий огляд матчу, в якому Швеція розгромила Фінляндію:

У фіналі чемпіонату світу збірна Швеції зустрінеться з командою Канади, яка в півфіналі вибила Росію (4:2). Фінальний матч відбудеться в неділю, 21 травня.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт публікував повний календар і результати матчів Чемпіонату світу з хокею 2017 року.