Хокей

ЧС з хокею: Україна з крупним рахунком програла Японії

0

"Жовто-блакитні" зберегли прописку в дивізіоні 1В

Відбувся заключний матч збірної України на чемпіонаті світу з хокею в дивізіоні 1B, який проходить у литовському Каунасі. Українці поступилися збірній Японії з рахунком 1:7. З чотирма очками в активі українська збірна посіла 5-е місце в групі і зберегла прописку в дивізіоні 1B. Збірна Хорватії вилетіла у другий дивізіон.

Чемпіонат світу. Дивизон IB. 5-й тур

Україна – Японія - 1:7 (0:2, 1:2, 0:3)

Шайби: 02:38 Накаяшики (Хайата, Іто) - 0:1, 07:47 Хасімото (Терао, Ушу - більшість) - 0:2, 22:19 Міхнов (Захаров, Ігнатенко - більшість) - 1:2, 27:05 Хасімото (Ямада, Ушу - більшість) - 1:1, 35:19 Ечідо (Хагадзима) - 1:4, 43:22 Іто - 1:5, 45:28 Сато (Ечідо, Накадзіма) - 1:6, 50:56 Такадзи (Сато) - 1:7.

Кидки: 28 - 32

Штраф: 12 - 12

Переможець турніру, який підніметься в дивізіон 1А (подэлита), визначиться в очному протистоянні збірних Литви та Естонії.

На зміну Хорватії прийде переможець турніру в дивізіоні 2А, який пройде в Нідерландах.

Поразка выд хорватів

Збірна України з хокею провалила матч проти Хорватії - 2:4. Ця поразка стала другою для "синьо-жовтої" команди у дивізіоні IB.

Хорвати, програвши до цього обидва матчі, закинули три шайби за неповних десять хвилин. Причому одну з них вони створили в меншості. У другому періоді Україна могла відіграти бодай одну шайбу, однак Антон Бойков не реалізував буліт.

В середині третього періоду "синьо-жовті" відіграли одну шайбу, а потім забили другий. Хорвати підсіли, у них не вистачало сил, але дотиснути суперника українцям не вдалося.

Останню хвилину синьо-жовті проводили без воротаря, але замість штурму отримали шайбу в порожні ворота: хорвати хаотично відбивалися на останніх секундах і один з відскоків полетів точно у ворота.

4:2 - перемога Хорватії, яка відправляє Україну на передостаннє місце в дивізіоні. Ні про яку перемогу мова більше не йде. Головне завдання тепер - уникнути вильоту.

Попередній матч України

Збірна України всуху програла Естонії з рахунком 0:2.

Українці пропустили дві швидкі шайби вже в першій половині дебютного періоду. Після цього у естонців були можливості, а у синьо-жовтих гра не йшла. Ближче до кінця матчу українці активізувалися, але естонський воротар відіграв надійно.

У першому матчі Україна обіграла Румунію. Синьо-жовта команда закинула одну шайбу в першому періоді і дві - у другому. Рахунок на 14-й хвилині ігор відкрив Кирило Катрич, який завершив комбінацію за участю Дмитра Німенка та Микити Буценка.

У другій 20-хвилинці Німенко з передачі Сергія Бабинця забив другий гол, а потім Буценко точним кидком завершив комбінацію, яку почав Бабинець і продовжив Всеволод Толстоушко. У третьому періоді збірна України впевнено втримала свою перевагу та святкувала перемогу з рахунком 3:0.

Дивіться: найкращі моменти матчу Україна - Хорватія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, українець разом з АК Барсом виграв головний трофей КХЛ.