Хокей

Хокейний воротар хитрим прийомом змусив змінити правила ліги

0

Голкіпер Мюнхена здивував своїм рішенням у майже безнадійній ситуації

Голкіпер хокейного клубу Мюнхен Девід Леджіо знайшов хитрий спосіб, як можна уникнути практично вірної пропущеної шайби.

У матчі проти Бремерхафена (5:2), при рахунку 1:1, хокеїсти з команди суперника вискочили на ворота Леджіо, однак американський воротар не розгубився, розвернувся і просто зрушив свої ворота з місця.

Після цього епізоду судді призначили булліт, який Леджіо вдалося відбити. Таким чином воротар своїм неординарним прийомом врятував команду від пропущеного гола.

 

Публикация от TSN (@tsn_official)

 

Однак найцікавіше те, що своїми діями воротар змусив керівництво німецької ліги змінити свої правила. Тепер, при аналогічних епізодах в чемпіонаті Німеччини судді будуть автоматично фіксувати взяття воріт.

Відзначимо, що це вже не перша подібна дія воротаря. Кілька років тому Леджіо провернув схоже в АХЛ (американська хокейна ліга), після чого керівництво ліги оголосило, що за навмисне зрушення воріт голкіпер буде вилучатися до кінця матчу.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що тренер з НХЛ дав рекордно коротку прес-конференцію після розгромної поразки.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Девід Леджіо, хокей, воротар